Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szüleim válni készülnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim válni készülnek, hogyan készüljek fel erre lelkiekben mire számítsak?

Figyelt kérdés

Anyum új lakást nézeget mert nem lehet elviselni apumat.

Nem áll fent az a helyzet hogy én ennek nem örülök vagy nem tudom, mivel nekem is jobb lesz látni hogy anyum nem szenved lelkiekben.

De most gondolom azért ez csak nem annyi hogy ok most akkor már máshol élünk külön hanem ilyen "tárgyalásokra" kell bejárnunk tesómmal meg stb. tehát gondolom azért ez megterhelő, főleg jó lesz gimikezdés előtt...

Hogyan készülhetnék fel erre (ha fel lehet), alapból is egy érzékeny típus vagyok.

Köszönöm!


2013. aug. 2. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így alakult! De próbáld meg -még ha nehéz is- külső szemlélőként nézni a dolgokat. Képzeld el, hogy egy barátod szülei elválnak, mit gondolsz erről? Ha jobb úgy nekik, akkor tényleg jobb most meglépni ezt a dolgot, mint még évekig szenvedni. Próbáld megérteni, hogy jobb lesz így mindenkinek. Te attól még ugyanúgy a gyerekük maradsz és szeretni is fognak.
2013. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4 évembe telt elfogadni! modnjuk engem a legrosszabb korban voltam akkor. (13) és lázadtam. rossz visszagondolni. később beláttam hogy jobb a békesség mint hogy marják folyton egymást. Próbáltak össszehozni őket megint de csak rosszabb lett.... szóval ők döntik,de ne hagyd magad befolyásolni és inkább keres más elfoglaltságot. Mindenkit nagyon megvisel ez lelkileg, van aki kibírja van aki nem... Nagyon sajnálom és fel a fejjel. Kitartás!
2013. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 3. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!