Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem tudod, hogy kérd meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudod, hogy kérd meg a barátnőd kezét?

Figyelt kérdés
Miért olyan nehéz ez?
2014. máj. 20. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
és miért olyan nehéz megállni, hogy új kérdést írj ki a menyasszony hárommal lentebbi kérdéséről?
2014. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

mert nehéz


a barátnőm vőlegénye konkrétan 4 hónapig hurcolászta magával a gyűrűt, és sosem találta alkalmasnak az időt, pedig kismillió alakalom lett volna rá.. volt, hogy elkezdte, aztán valami tök mást kérdezett... pedig vagy 8 éve egy pár..


a nőknek miért olyan nehéz elégedettnek lenni azzal ami van? és miért kell fennakadni azon, mint az előző kérdésnél, hogy nem mondja ki? egyértelmű volt a szándék, azt is tudta, hogy hozzá akar menni, miért kérdezzen meg oylat, amit tud a másik..

és speciel nevetségesnek tartottam volna a kérdést, hogy hozzá megyek-e, hiszem előtte már beszéltünk eről.. az volt az érdekes, hogy megkérdezte, "ekkor és ekkor" hozzámegyek-e, vagy jó lesz-e esküvőidőpontnak


plusz miért olyan nehéz várakozni, és kivárni amíg megteszi?

2014. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nincs olyan, aki nem tudja, hogy kell.
2014. máj. 20. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

mindenkinek másképp kell..


mint írtam, nevetséges lett volna, ha megkérdezi, hogy akarok-e a felesége lenni, mert már megbeszéltük, hogy szeretnénk előbb utóbb házasodni...


kísérő gyűrűt sem akartam, mert arra nem kell, hogy a fiókban legyen ( az esküvő időpontjának eldöntésekor kérdezte meg, hogy szeretnék-e, mert akkor lehet, csak feleslegesen nem akart költeni rá-... hál Istennek)


a munkatársam csak gyűrűvel tudja elképzelni...


Valaki tömegben képzeli el, valaki meghitten romantikusan otthon

valaki úgy, ha ünnepélyes körítés van körülötte, mint egy vacsimeghívás...vagy akármi,,


tehát nincs egyszerű dolguk a férfikanak.. ráadásul utalásból ők baromira nem értenek.. csak a tényekből

2014. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Mert a felek nem beszélnek erről, pedig a kapcsolatba ez is beletartozik.


Jó, az időpontot nem kell megmondani, az legyen meglepi, de a hogyan-t illik lekommunikálni, mert könnyen bukó lehet. Én pl. ki lennék akadva, ha egy plázában, nyilvános helyen, felhajtás kíséretében kérnének meg, de ezt tudja is barátom. A húgát eljegyezték, akkor beszélgettünk erről, és mondtam, hogy tök jó, de nekem kicsit szirupos a megoldás, jobban örülnék, ha mondjuk a természetben - egy túra, kirándulás, naplemente fotózás (hobbifotós), stb. alkalmával - történne meg a dolog.

2014. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!