Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elhagyom, mert csak vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyom, mert csak vele voltam és úgy érzem nem tudnék egész életemben hűséges lenni. Jól teszem vagy csak beijedtem?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 16:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Jól teszed. Ha már ilyeneken jár az eszed, hogy nem tudsz hűséges lenni, meg hogy te még "csak" vele voltál... inkább össze se házasodjatok. Akkor irány a helyi férfi focicsapat vagy a női válogatott.
2014. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak te tudhatod a választ. Én első szerelmemmel vagyok 14 éve és nem bántam meg.
2014. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
8%

Csak beijedtél... ezért semmiképp ne hagyd el ha szereted...

ha mégis szakítani akarsz mond meg neki hogy tartsatok egy kis szünetet mert vannak dolgok amikben nem vagy biztos... aztán 1-2 hónapig amíg nem vagytok együtt lehet agyba főbe élményeket szerezni.. kiéled magad és majd rájössz hogy nem is olyan jó csak a szex miatt mással lenni , mert sokkal jobb azzal kit szeretsz

2014. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

HA szeretnél nem mondanál ilyent. Nekem meg sem fordult emiatt szakítani, 8 éve vagyunk együtt...


Jól mondta valaki: irány a focicsapat!

2014. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed! Éretlen vagy te még egy komoly kapcsolatra!
2014. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Ha így érzed,akkor ez a legjobb döntés.Utána nem kell ahhoz focisapat,hogy boldog légy,ezt csak azok mondják,akiknek szúrja a szemét,hogy te nem vagy megalkuvó,és mersz lépni.Nem mindig az a helyes döntés,hogy leragadsz valaki mellett,csak mert a tisztesség,meg a közvélemény ezt diktálja.Ha vele maradsz,akkor becsapod.
2014. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Jól teszed. Mivel nem szereted azt akivel együtt vagy, nincs értelme vele maradni. Legalább ő talál majd normális társat.


Nem való neked komoly kapcsolat. Nőj fel.

2014. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom a felnövés hogy jön ide.

Nem tehetek róla, hogy eddig csak vele voltam és ő örökre tervez, én meg még szeretnék ismerkedni és úgy élni valakivel, hogy 100%-ig biztos vagyok.

És köszönöm, nem a focicsapatra vágyom!

De sejthettem, hogy én leszek a rossz, bezzeg ha hozzámennék, megcsalnám, az jó lenne.

2014. máj. 27. 19:02
 9/22 anonim ***** válasza:
Jólteszed szerintem is.Biztos látsz majd szebbet is,csúnyábbat is.
2014. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Visszasírod még, amikor 10-15 év múlva sem találsz normális társat...csak mondom, mert rohadt nehéz találni olyat aki nem csak használni akar...
2014. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!