Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elhagyom, mert csak vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyom, mert csak vele voltam és úgy érzem nem tudnék egész életemben hűséges lenni. Jól teszem vagy csak beijedtem?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 16:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%

Ezt csak te tudhatod. És az itt válaszolók mindegyike tökéletes és biztosak minden érzésükben, tehát egyértelmű hogy te vagy a hibás

Én is éreztem így nem is olyan régen elképzeltem hogy nélküle mennyire jó lenne az életem pasiznék élvezném hogy sokan rám hajtanak, megtapasztalnék új dolgokat, de aztán szépen lenyugodtam és rájöttem, hogy én nem ilyen vagyok még szerencse hogy annyira kitartóan próbált megtartani. Azóta minden a régi. Ő a második barátom (4 éve)

Sok szerencsét a döntéshez

2014. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha így érzed, tedd ezt, de úgy, hogy nem lesz visszaút. Hajt a vágy, stb., lépj ki, ám gondold át, van-e értelme. Kis idő és lehiggadsz (néha nekem is bizonytalan, hogy ő az első, kicsit kíváncsi is vagyok, milyen lehet mással, stb., de nem hagyom el, mert egyébként szerelmes vagyok belé - még másfél év után is pirulok, vigyorgok... amikor rám néz, megérint -, megértjük, támogatjuk egymást... ezt nem adnám fel kis fel-fellobbanó érzelmek miatt).


A másik: lehet, hogy ha most kilépsz, jön ez-az, de az életben nem találsz még egy ilyen pasit, mint a mostani. Megéri? Szóval szerintem gondolkodj, beszélgessetek, csináljatok programokat,... mert valami hiányzik a kapcsolatotokból, amiért ezen morfondírozol.

2014. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

igen gondolkoztam én is rajta, hogy ha csak rosszabbakkal fogok találkozni akkor mi lesz?!

nála jobban sose fog senki szeretni, ezt is tudom.

ha mondom, hogy kicsit befásult az egész, unalmas, akkor néz, hogy ő nem így érzi. csinálunk ezt/azt, arra az időre ,jó, aztán megint unalmas az egész

2014. máj. 29. 08:44
 14/22 anonim ***** válasza:

Hagyd ott, neki teszel szívességet. Remélem talál magának normális társat aki szereti.


Az ilyen fajtáknak mint te, semmi sem elég jó, és ha a csillagokat is lehozza, neked az is kevés lenne...


Ha lesz majd valakid aki úgy beszél veled mint a kutyájával se, üt, ver, megaláz, az elég nagy változatosság?

2014. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Azért, mert még nem volt benned elég f.s.z??


Hát anyukám, akkor menjél, majd rájössz, hogy hülyeség volt ezért elhagyni azt, akivel jó a kapcsolatod. Éretlen vagy még a komoly párkapcsolatra. Szegény fiú, biztosan azt hiszi, hogy egy érett, okos lánnyal van.

2014. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Majd találsz egy olyant aki részegen megagyal esténként, akkor majd vissza fogod sírni a pasast.

Remélhetőleg addigra ő már találni fog egy normális nőt, aki megbecsüli a szeretetét!!

2014. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
El akartam hagyni, de ő megkért, hogy még egyszer próbáljuk meg
2014. jún. 3. 12:26
 18/22 anonim ***** válasza:
62%

Na kutya legyek ha értem! Nekte ez sem jó,az sem jó! Ha meg csalja valaki a párját ribi! Ha még időben ki akar lépni egy kapcsolatból az is ribi! Akkor most mi a jó???

Ha így ézel,inkább menj! 90% hogy meg csalás lenne a vége. Tapasztalat!

2014. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"El akartam hagyni, de ő megkért, hogy még egyszer próbáljuk meg" - Tudod, újra melegítve csak a töltött káposzta... Ha már megszületett benned az a sziklaszilárd elhatározás, hogy külön utakon kellene járnotok, akkor nem hiszem, hogy ebből bármi jó kisülne...


"kicsit befásult az egész, unalmas" - Bingó! Ahogy elnézlek, nem feltétlenül az a baj, hogy "nem járt benned elég f.s.z", hanem, hogy valami alapvetően nem oké a kapcsolatotokban. Az a baj, hogy amíg nem tudod megfogalmazni, hogy mit szeretnél, mi hiányzik, addig változtatni sem tudtok rajta, mindegy hányszor kezditek újra és mindegy mennyire lenne benne partner a párod.

2014. jún. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Amíg nem olvastam azt a kommentet, hogy már egyszer 'újrakezdtétek', addig azt írtam volna, hogy beijedtél. Hisz biztos sok ilyet olvasol/hallasz, hogy valaki rájött sok év után stb. blabla, persze, hogy megfordul az ember fejében, mivan ha én is így járok? Ez csak ijedtség. Sok minden mással is így vagyunk, hogy előre látjuk magunk előtt a variációkat, és azok következményeit lefuttatjuk. Jobb esetben lefuttatjuk, de erről kár többet és tovább...mert ha egyszer már ilyen határozottan megszületett benned a döntés, és ez nem csak átgondolás szintjén volt benned, akkor lépj ki.
2014. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!