Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Aki kihisztizi magának az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kihisztizi magának az eljegyzést, lánykérést, utólag meg szokta bánni?

Figyelt kérdés
Két ilyen esetet is látok ismeretségi körben, az egyik lány már menyasszony, a másik még csak nyomul a barátjának. Amikor megkérdeztem, nem lenne-e jobb, ha a srác szabad akaratából kérné meg, megsértődött rám.
2014. máj. 4. 23:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyeneknél van 5 éven belül válás, én már csak legyintek rájuk.
2014. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában azt, hogy kihisztizte szerintem nem, mert elhiteti magával, hogy ez neki járt és nem kihisztizte ő.

Akik én ismerek ott szakítás lett a vége, esküvőig el sem jutottak, pedig nagyjából minden megvolt kb csak a meghívókat nem küldték szét.

2014. máj. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem biztos. Hogy az ilyen kapcsolat nem jut messzire, az nyilvánvaló, de nem minden lánynak esik le, hogy emiatt.
2014. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Az én párom szabad akaratából nem kérne meg, mert nem tartja fontosnak. Nekem viszont az, ő pedig szeretné ha boldog lennék :D Nálunk ez így működik, tisztában vagyunk vele, hogy egymással szeretnénk leélni az életünket, csak én házasságban szeretném, neki meg mindegy. Mivel nincs kifejezetten az esküvő ellen, csak nem fontos neki, így el fog venni, mert én így szeretném. Nem érzem úgy, hogy kierőszakoltam, ha nem tettem volna egyértelművé, hogy szeretném ha elvenne, akkor nem tenné meg soha. Állítása szerint ő aranyosnak tartja ha felhozom a témát.
2014. máj. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Egyes férfiak rengeteg dolgot hajlandók megtenni, hogy bevágódjanak egy nőnél, csakhogy ha ezt nem a legbelsőbb késztetésükre teszik, akkor az nagyrészt csak színjáték a nő kedvéért, amin idővel itt-ott rést ütnek. Más az elképzelésük a párkapcsolatról. Pl. árgus fülekkel hallgatják az eskü szövegét, benne van-e a kizárólagosság, és a hűségről nem a kizárólagosság jut eszükbe, hanem hogy kitartanak a nő mellett.
2014. máj. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

Kihisztizni ne hisztizze ki, mert akkor az egy hülyegyerek és nem pedig felnőtt nő, aki érett lenne a dologra vagy bármire is, ami hozzá kapcsolódik. Már megint magatokat akarjátok sztároltatni (akire nem igaz, de magára vette, az hiába horkan fel, mert pont azért horkan fel, mert ha maga előtt sem bevallva, de tudja magáról, hogy igaz rá :))! Ez annyira fullcsira száni. Jól írták, az ilyen válás, aztán megy a következő kapcsolatába, bevonzza a kacér sziluettjével, meg női operációjával, természetesen ugyanúgy üres önsztároltatás a titkoscél. De hopp, meglepő fordulat; a következő hászasság sem működik, ómiért. Férfiakat meg csak devalválja le maga körül, egészslges szintű önismeretére sohasem ébred, ő a nő, neki jár, ő csábít, őt tegyék boldoggá, ő eredendően jó és készen van, tanulnia nem kell, alakuljon mindenki körülötte ésha valami nemjó, amásikaszar, van ám még ezer másik pasi, eki egy csettintésemre ugrana, mindenki érzi, hogy ez a helyesútvonal, így szép ez.

Sírok.

2014. máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem, általában nem bánják meg. Pár év, és jönnek ide kétségbeesetten kérdéseket feltenni a válás kategóriába, vagy már rég egy társkeresőn kutatnak besavanyodva, mert senki nem akarja őket, ha már 1-2 gyerekük is van...

Rendszerint a férjüket hibáztatják valami miatt, ami annak következménye, ahogy ők maguk viselkedtek vele, de az igazi okra sosem jönnek rá, vagyis nem lennének hajlandók maguknak sem bevallani. Mármint hogy a házasság vagy a gyerekszülés volt a céljuk, nem az igazi megtalálása...

2014. máj. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Kevés az infó megint csak. Te úgy láthatod, hogy csak kihisztizték, de ettől mi válaszadók még nem tudhatjuk, hogy valóban arról volt-e szó. Egyébként nagyon sok olyan férfi van, akik maguktól, ha akarják is ugyan talán a büdös életbe nem fogják megtenni soha. Van olyan is nyilván, aki igen és az a legjobb, ha magától lépi meg a pasi, de kevés ilyet tapasztaltam, a közvetlen környezetembe pl. szinte egy ilyen esküvőn se vettem sajnos részt. Nincs azzal semmi baj se, ha noszogatva van a pasi, azzal van a baj, ha valóban szó szorosan rá van erőszakolva a pasira, deha meg tényleg úgy lenne én szintén nem ismerek egy olyan pasit se, aki csak azért házasodott volna meg, azaz én csak olyat ismerek, akik az ilyen nőt, ha már tényleg erőszakos voltak ott hagyták őket a fenébe.
2014. máj. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Amit az ember kihisztizik magának, arról mindig tudja a lelke mélyén, hogy nem önként adta a másik. Szerinted milyen érzés lehet egy nőnek - nem egy infantilis kislánynak, hanem egy nőnek -, hogy azért vették el, mert érzelmileg zsarolta vele a másikat?


Egy biztos: nem a tartós és boldog házasság záloga.

2014. máj. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
9: csak, hogy nagyon nem mind1, hogy kinek mi a hiszti, és pláne a zsarolás. Ugyanakkor a nőnek joga van nem p@raszt házasságban élni azzal a pasassal akit szeret csak, mert a pasija vmiért az adott témában egy mulya, besz@ri alak. Plusz azt is figyelembe kéne venni, hogy a pasik többsége mindig is éretlenebb volt ebbe a témába az utóbbi 10-20 évben legalábbis.
2014. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!