Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha elveszett az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elveszett az eljegyzési gyürü, valóban "annyi a kapcsolatnak"?

Figyelt kérdés

Elvesztettem az eljegyzési gyűrűmet :( mindenki mondja,hogy ez egy rossz jel,a kapcsolatnak is annyi. Nagyon bánt,csak sirok és sirok,szeretem a párom és ő is engem. Ő akar venni nekem másik gyürűt,de én meg se érdemlem,és az nem ugyanaz :(


Volt már valaki igy hogy elvezitette a gyürüjét? Tényleg vége is lett a kapcsolatnak?


Tudom hogy nem a gyürü a lényeg,és kulcs karikával is meg lehet kérni a másik kezét,de ez akkor is annyira rossz.


2014. júl. 14. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudok pozitív és negatív példát is mondani.


Az egyik barátnőm a Balatonban hagyta el az eljegyzési gyűrűjét.

Kapott egy másikat.

Kicsit aggódott, hogy most mi lesz.

Rá 3 évre szakítottak, csendben.

Elmúltak az érzelmek.


Viszont:

Van ismerősöm akinek a felesége egy mosdóban felejtette a gyémánt gyűrűjét anno.

Mégis 8 éve házasok már.

Ők nem tulajdonítottak ennek a babonának nagy jelentőséget.


Szóval ne aggódj.

;)

2014. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%

igen vege van.



De nem azert mert elhgyted a gyurut, hanem merd a pasidnak megjon az esze, nem kell neki egy hisztis liba.

2014. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a férjem hagyta el a karikagyűrűjét az eljegyzés másnapján. Csináltattunk újat, felhúzta magának. Ez volt 2008-ban. 2010-ben összeházasodtunk, van egy kislányunk, augusztusban születik a második babánk. Boldog házasságban élünk!
2014. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2. nem értem miért mondod ezt,hogy hisztis liba vagyok. Nem dirket hagytam el a gyürümet.
2014. júl. 14. 13:21
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha elveszett a gyűrűd, akkor az annyit jelent, hogy elveszett a gyűrűd. Aki ennél többet lát bele, az nagyon alacsony szinten ragadt meg szellemileg.
2014. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

A 2-es vagyok.

Az 5-os kommentelo valaszolt a kerdesedre helyettem is.

2014. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem azt mondom hogy babonás vagyok,de mikor mindenkitől csak azt hallod h vége lessz meg minden,tudod milyen rossz érzés? Szerettem volna pár pozitiv dolgot hallani,nem csak a rosszat. Igy is nagyon magam alatt vagyok
2014. júl. 14. 13:30
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Hat eleg gyenge szellemileg az imeretsegi korod, ha csak ezt hallod.

Meg annyit, ha ez egy kapcsolatban problemat okoz ott regen baj van, akkor inkabb a szakitast kellene fontolgatni nem az eskuvot tervezgetni.

2014. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem okoz problémát csak,mert nagyon szégyenlem maam miatta h elveszitettem :( Párom ujat akar venni,de én nem akarok másikat,majd az esküvöre lessz uj gyürü
2014. júl. 14. 13:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Az termeszetes, hogy szaarul erzed magad, de miert kell tobbet belegondolni, mikor szerinted sincs gond. Nehez megerteni a noket...
2014. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!