Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Amikor megkérték a kezed már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megkérték a kezed már vártad? Úgy érezted itt volt az ideje? Vagy előtte nem is gondoltál rá, valóban meglepett?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 13:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Valóban meglepetés volt.
2013. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Már régóta együtt voltunk, vártam, sejtettem is, úgyhogy nekem nem volt nagy meglepetés. Kicsit nagyobb meglepire is számítottam, bevallom, kicsit csalódott is voltam, de hát ez van, nem túl romantikus típus.
2013. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
itt volt az ideje, mindketten azt éreztük, de nem tudtam, hogy tényleg meg fog-e történni, úgyhogy meglepetés volt.
2013. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
váratlanul ért. hirtelen és nagyon rövid idő után kérte meg a férjem a kezem. de a házassággal vártunk még
2013. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Mi különcök vagyunk,megbeszéltük 5 év után hogy ideje eljegyzésnek,meg szívem mi lenne jövő nyáron esküvő lenne?

Jó nem így ,de tényleg közös döntés volt,nem vagyunk romantikus alkatok.

Aztán utána nem beszéltünk róla,de közelgett szülinapom meg valentin nap így tudtam hogy egyiken lesz.

Végül szülinapi vacsinkon kérte meg a kezem,és a meglepi az volt hogy odaszervezte a szüleimet is,kivéve édesanyámat ő sajnos nem tudott eljönni. De szép este volt és így is megható,megkönnyeztem.

Főleg mikor apámtól megkérte a kezem és mondta apu hogy ezzel a legdrágább kincsét adja oda neki. Hjajj..:$

2013. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi már együtt laktunk, gondoltam, hogy lesz majd valami, de sejtésem se volt, hogy épp akkor, épp úgy. Nagyon meglepett, semmit nem vettem észre a szervezkedése alatt. :)
2013. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

meglepni különösebben nem lepett meg, mivel előre megbeszéltük, együtt találtuk ki és készíttettük el a gyűrűt, szóval nem a meglepetésen volt a hangsúly.


nem erőszakoltam ki, azt sem bántam volna ha nem gyűrűz meg. tkp. ideje volt az eseménynek, már 3 éve voltunk együtt akkor, a párom úgy érezte, h szeretné, ha a menyasszonya lennék :)

2013. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen vártam/várom :-) ! Úgy érzem éppen itt az ideje,miután már 10 éve együtt élünk és 2.-os a gyerekünk .A párom külföldön melózik,és már célozgat egy ideje az eljegyzésre ,mondta,hogy már hónapok óta tervez valami nagyon-nagy dolgot .Legutóbb emlitette,hogy amikor legközelebb hazajön(ami holnap lesz!),valami nagy dolog fog történni,aminek nagyon fogok örülni :-)) ! Már nagyon kiváncsi vagyok ;-) ...
2013. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

4 év együttlét és közel több mint 2 év együttélésnél már vártam az idejét. Persze már többször volt olyan alkalom amikor a párom elvitt olyan helyekre ahol szinte sejtettem hogy megfogja kérni a kezem, de nem tette.

Nem voltam csalódott mert valahogy éreztem hogy megfogja kérni, csak vár a megfelelő pillanatra.

És egyszer amikor dolgozni mentem, még el sem kezdtem a munkámat, de a főnököm egyből jött szólni hogy menjek haza, mert a párommal van valami, persze azonnal hazasiettem, amint hazaértem, azt láttam hogy az udvarunk felé vezetnek rózsa szirmok, egyből odamentem, és a párom nem volt ott, de egy üzenet volt ott, hogy nyugodjak meg nincs semmi gond öltözzek át egy kirándulós ruhába és menjek el egy adott címre.

Átöltöztem, elmentem, a párom egyik haverja a quad motorjával elvitt engem a mező közepére ahol a párom várt egy piknikkel és egy gitárral a kezében, és énekelt aztán amikor nem figyeltem azt vettem észre hogy az ujjamra húz egy gyűrűt és utána megkérdezte hogy ugye hozzám jössz?:)

Akkor annyira meghatódtam hogy fél óráig csak zokogtam, de ez olyan váratlan volt és annyira meglepett hogy fel sem fogtam az elején :)

A párom tényleg nagyon kitett magáért és hetekig várta hogy jó idő legyen és kitudjon fogni egy olyan mezőt ahol csak mi lehetünk egy piknikkel. Én mindig is egy ilyen szolid eljegyzést képzeltem el, aztán 2 héttel később bulit is tartottunk.

És ő kért el a munkahelyemről, tehát nagyon oda tette magát mindenben. Ez volt kb 1 éve. Esküvőt jövő május közepére tervezzük.

2013. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én már régóta álmodoztam róla, de soha nem beszéltünk erről. Tudtam, hogy nagyon szeret és hogy velem akar élni, de úgy gondoltam, hogy nem házasságpárti. Már 3 éve voltunk együtt, egy ideje együtt is éltünk, amikor tavaly Valentin napon hazaállított egy csokor vörös rózsával és a gyűrűvel ... Igen meglepett, mert tényleg nem tudtam, hogy ilyesmire készül. Nagyon boldog voltam természetesen.
2013. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!