Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Valóban illetlenség visszakérn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban illetlenség visszakérni a gyűrűt?

Figyelt kérdés
Adott egy eljegyzés, annak megadott módjával. Azóta az állítólagos "barátnőm" a tudtomon kívül ismét összejött az exével, amire válaszul vissza akartam kérni a gyűrűt, mire ő azzal az indokkal tagadta meg ezt, hogy egy "úrihölgytől" nem illendő ilyet kérni...

2013. jan. 3. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Én magamtól visszaadtam, kérés nélkül, pedig nem én voltam a hunyó..
2013. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Hahahh, méghogy úrihölgy...

nem illik visszakérni, de a félredugással pont lemaradt arról, hogy tisztelettel viselkedj vele, szóval ha te fizetted, akkor nyugodtan kérd visza, nehogymár azzal parádézzon. Majd az új uborka vegyen neki másikat.

2013. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha te vásároltad, akkor visszakérheted! Még a jegygyűrűt is.

Ez nem illem kérdése.

2013. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

De egy úrihölgy nem is k*fél félre!

Akkor lenne illetlenség visszakérni, ha

miattad marad el az esküvő és/vagy nem te vetted a gyűrűket.


Azok után, hogy ilyen hernyó volt a csaj, a legkevésbé foglalkoztasson, hogy az ő kis lelke sérül-e, ha visszaveszed a gyűrűt!

2013. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
még volt pofája úrihölgynek nevezni magát? szerintem is simán kérd vissza, ezt a titulust eljátszotta...
2013. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Én is azt válaszolnám vissza, hogy "és az úrihölgy félreb.szik? NEM! Kérem vissza a gyűrűt, ribanc!".
2013. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérd vissza nyugodtan. Bár lehet, hogy nem adná vissza mert aki ennyire "pofátlan" attól ez is kitellik. Ebből és a megcsalásból is látszik, hogy semmibe vett eddig is.

Határozottan, keményen MINDENKÉPPEN kérd vissza, most már csak azért is.

2013. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy vissza kérheted.

Mond meg neki, hogy neki semmit nem jelentett az a gyűrű mert megcsalt az úrhölgyeket meg inkább ne emlegesse mert leszakad a plafon.

2013. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
kérd vissza a gátlástalan jellemtelen szutyok semmit nem érdemel csak azt hogy majd a sírjára hugyozol
2013. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Mondd meg, hogy még az expasija g.cijétől bűzlik az úrihölgy, úgyhogy talán ne papoljon neked.


A legtöbb esetben igen, illetlenség visszakérni. Na a Te eseted a kivétel.

2013. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!