Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyezném a barátnőmet, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PörgőSzabi kérdése:

Eljegyezném a barátnőmet, van is egy két ötletem, de nem tudom melyik lenne az igazi. Az első évfordulónkra tervezem. Szerintetek melyik verzió lenne jobb? Az alábbiakon gondolkodtam:

Figyelt kérdés

1. Az évfordulónkon mindenképpen elviszem az étterembe, ahol először randiztunk. Az első ötletem, hogy a tányérba, amiben felszolgálnak neki, beleíratom, hogy "Örökké veled akarok élni! Leszel a feleségem?" Majd a megfelelő időpontban előveszem a gyűrűt.


2. Ugyanitt ajándékba kap tőlem egy fotóalbumot az elmúlt egy év legjobb közös fotóival, az utolsó helyet kihagyva és beleírva, hogy: "Ezek után leszel a feleségem?"


Gyűrű:

Én nem hordok ékszert, így köves gyűrűben gondolkodom neki, de mivel tudnám én is láttatni, hogy jegyben járunk. Van ötletetek erre? Gondoltam még közös tetoválásra, de abban is tanácstalan lennék, hogy milyet érdemes!



2014. júl. 26. 08:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egyik ötlet sem túl jó, de az első kifejezetten gagyi, a második még hagyján. Sok lány nem szereti ám a feltűnést, és nem akar éttermes nagyjelenetet, amikor megkérik a kezét. Ha a barátnőd viszont szereti, hogy mindenki rá figyel, akkor mindegy melyiket választod, mert tökéletes. A tetoválás is szuper ötlet, ha a lány szereti a tetoválásokat. Nyilván felejtős, ha nem.
2014. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%

Annyi ötleted van de ez az utolsó borzasztó.

Tetoválás...egy év után?? 8 év után nem tetováltatnék! :) Olyan elcsépelt ráadásul ki tudja hogy ő szeretne egy egy közös tetkóval élni.

Nekem az első variáció jobban tetszik :)

Hány évesek vagytok ha lehet ezt tudni?

2014. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%

Nekem mindegyik ötlet tetszik, aranyosak :)

Tetováláson mi is gondolkoztunk, de elvetettük, mert elvileg ujjra nem a legjobb ötlet tetoválni, de ezt csak netes vélemények alapján gondoltuk, illetve egy tetováló írta konkrétan, hogy hülyeség, mert az ujjon hamar lekopik.

Ismerősi körünkben viszont többeknek is van gyűrű tetoválása, és nekik állítólag nem kopik (én személyesen nem láttam közelről egyiket sem).

2014. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a második tetszik a legjobban :)

Tetoválást meg én személyszerint nem vállalnám be akár hány év után sem,hiába tetszenek nagyon a tetkók,de hát embere válogatja,csak tényleg aztán ne egy rossz emlék legyen végül,remélem nem így lesz :) Sok boldogságot!!

2014. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

Hat az éttermek ötletet en nem támogatom. Keves ember szereti az ilyen intim dolgokat a nagy nyilvánosság elott....

A tetoválás baromsag. Ha mindenképpen láthatóan akarod jelezni, hogy el vagytok jegyezve, akkor a Köves gyűrű vásárlása utan egyutt elmentek karikagyurut venni.


OFF. Egy ev utan igencsak elhamarkodott gondolat az eljegyzés.... Plane ha nagyon fiatalok vagytok, márpedig a gondolkodasmodod azt mutatja, hogy max nagyon max 20 vagy....

2014. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%

"Az üzenet küldője: áélkjhgfdsa

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 09:48

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Eljegyezném a barátnőmet, van is egy két ötletem, de nem tudom melyik lenne az igazi. Az első évfordulónkra tervezem. Szerintetek melyik verzió lenne jobb? Az alábbiakon gondolkodtam:

"Hat az éttermek ötletet en nem támogatom. Keves ember szereti az ilyen intim dolgokat a nagy nyilvánosság elott.... A tetoválás baromsag. Ha.."

Az üzenet szövege: Te birka!!! Ha már így lepontoztál akkor nézd már meg mit írsz nagy okos, egyik a- betűre teszel vesszőt másikra nem, és ugyan úgy az e, o , stb :D IDIOT SIDE"


Napszúrást kaptal, öcsi?

1, Birka az, akit a tükörben látsz.

2, Nem pontoztam le senkit. Ezek szerint kellene, de nem tudom melyik választ írtad.

3, Az eszköz, amit használok szotarprogrammal van ellátva es neh nem helyesen használja az ékezeteket. Ha zavar, ne olvasd, en nem szoktam vesztegetni az időmet a javításra, ha anélkül is olvasható amit irtam. Igaz, ahhoz azert kell egy minimális agy, ami neked valószínűleg a privát üzeneted alapján nincs.

4, Örülök hogy leírtad a neved, kedves IDIOT SIDE, valoban nagyon rad illik.

2014. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

Nem korai kicsit még az első évfordulón? Együtt éltek egyáltalán? 1 év alatt még nem igazán ismeritek a másikat, szóval ez kissé elhamarkodott lenne így...


De azért:

1. Az éttermes lánykérést a nők 99%-a utálja, a hideg ráz minket tőle. Őt akarod megkérni, neki akarsz örömet szerezni, vagy 200 ember előtt jelenetet rendezni...? Ez nem a nagyvilágra, hanem kettőtökre tartozik.


A 2. verziót aranyosabbnak tartom, de inkább 3-4 év fotóival és emlékeivel :)

2014. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Első évfordulón kicsit korainak tartom én is, bár függ attól is, hogy hány évesek vagytok, van-e munkátok, stb, így nem ítélkezhetem.

Az ötletek közül az ilyen éttermestől engem a hideg rázna ki. A fotóalbumos még lehet aranyos, de ne nyilvános helyen legyen, hanem mondjuk étterem után otthon.

A gyűrűről meg annyit, hogy számomra a karikagyűrű az igazi eljegyzési gyűrű és nem köves. Házasságban is azt szoktak hordani, de már eljegyzéskor is hordják mindketten.

2014. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az első tetszik. Bár én a lánykérést mindig valami giccsesre gondoltam, szóval ha én lennék a barátnőd én mind a kettőnek örülnék :D
2014. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
ha te nem akarsz gyűrűt hordani minek az eljegyzés? az azt jelenti h mindketten gyűrűt húztok egymás ujjára. nekem a 2. ötlet tetszene mert én nem szeretném ha más is ott lenne amikor történik
2014. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!