Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most kérjem meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kérjem meg a barátnőm kezét vagy ha hazajöttem2-3 hónap múlve?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 11:37
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

* múlva


1.5 éve együtt élünk és elérkezettnek érzem az időt,arra hogy megkérjem a kezét.Sajnos 3 hónapra külföldre kell mennem.Nem akarok addig várni!!Most szeretném mielött megyek!Jobb lenne most megkérni ugye?

2014. aug. 5. 11:38
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

én várnék vele ...

ki tudja mi lesz 3 hónap múlva....

2014. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szerintem jobb lenne most megtudni hogy mi lesz.Legalábbis én így gondolom,azért legalább jelzés értékű is lenne hogy vissza jövök hozzá,vagy ő kijön hozzám.
2014. aug. 5. 11:50
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha hazajöttél.
2014. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De miért ha hazajöttem,így is hetente 2 hetente haza fogok jönni.Akkor minek várjak most?
2014. aug. 5. 11:51
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Hidd el, hogy sok minden történhet, ha 3 hónapra itt hagyod!
2014. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon kedvesen készülsz a nagy "bemondásra".De ezt

ugy kéne megtenned,hogy.: Amig távol voltam átgondoltam

nap mint nap a kap.tunkat.Arra jutottam,hogy....Ezt már

Te találd ki! Ez egy nagyobb dobás lenne,mint biztonságban

tartani.Kell neki is az izgalom.Ha egy hapi már nem az,megy

a lecsóba.

2014. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Tavaly a barátom kiment 2 hónapra táboroztatni gyerekeket az USA-ba. Nagyon nagy szerelem volt, szeptemberben össze akartunk költözni (én emiatt szeptemberben last minute kerestem lakótársat, mikor visszajöttem...), minden barátja imádott, a családja is.


Egy hónap után elkezdett nehéz lenni, én lefogytam 10 kilót, nagyon kikészültem, amiért elment, ő pedig nagyon érdekesnek találta a kinti létet, velem nem annyira akart foglalkozni, nem beszélve a tinilányokról, velük akart!:)))


A harmadik hónapot együtt töltöttük az USA-ban, mert már megvolt a repjegyem, de még a kiutazásom előtti 3. napon is győzködött, hadd maradjon ott post-campen, és mondjam le az utat. (csak a repjegy volt 250, egy havi előre lefoglalt szállást meg ilyeneket már nem is említem).


Később, mikor már hazajöttünk, kiderült, hogy beleszeretett ott egy kislányba (20 éves), akivel nem beszélt sosem, de mégis jobb volt, mint én itt 7000km-re. Aztán, mikor hazaértünk, 8 hónapig fenyegetett, zaklatott engem, hogy menjek vissza hozzá, vagy rámtöri az ajtót és megfojt. Nice.


Nem azért mondom, mert mindenkivel ez történik, és lehet, hogy még sosem történt ez senkivel, csak velünk. De mégis értékes tapasztalat lehet, kérdező.


Csak akkor kérd meg, mikor hazajössz!


27N

2014. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

ma 12:02


Ez mind szép és jó!Vagy is neked nem volt az,én ha valakit szeretek,nem tudok másban szeretni.Soha egy nőt sem csaltam meg,még akkor sem amikor már kínszenvedés volt és pl szexelni sem akart velem.Nekem sokat jelent ha van valakim.Amúgy esélyem sem lenne ismerkedni másokkal,és nem is igazán akarnék.Nem az a fajta vagyok aki csak úgy megcsalja és árveri a nőket.

2014. aug. 5. 12:07
 10/19 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy hetente 2 hetente hazajönnék.
2014. aug. 5. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!