Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ezt kesobb kene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt kesobb kene?

Figyelt kérdés

2eve vagyunk egyutt a parommal en 18 o 24.

Eldontottuk hogy szeretnenk majd osszehazasodni.

Megakarja kerni a kezemet,de nem tudom hogy hulyeseg lenne most bele vagni vagy nem.



2014. okt. 7. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Korai!
2014. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1eve hogy osszekoltoztunk,most tartunk ott hogy eljegyzes 5 even belul hazzassag es utana 1-2evre ra gyerek.

Sajnos nalunk ez a hagyomany.

2014. okt. 7. 22:20
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos?

Ha te nem akarod, nem kényszeríthet rá senki.

Szép dolog a hagyományok tisztelete, na de azért nem ész nélkül, mindenáron.

Szerintem korai, bőven ráértek még.

2014. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

En az eljegyzessel is varnek meg nehany evet. Most nottel ki a gyerekkorbol, tenyleg azt hiszed hogy egesz eletedre most kell lekotni magad?


5 ev mulva teljesen mas ember leszel. Es egyaltalan nem biztos hogy a mostani parod lesz akkor is szamodra a megfelelo. Es akkor meg mindig csak 23 eves leszel!

2014. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat,igen en meg varnek,de nem engedik.

Nalunk az a hagyomany hogy kiskorunktol van egy szemely akihez hozzaadnak majd 18evesen.

2014. okt. 8. 11:37
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Ehh, hol elsz te, Afganisztanban?


SENKI sem kenyszerithet semmifele eljegyzesre es hazassagra. Akarmi is a "hagyomany".

2014. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt Ti érzitek, hogy mikor van itt az ideje, de nem csak ez számít, hanem, hogy külön laktok-e már és fenn tudjátok-e magatokat tartani. Mert úgy ne házasodjatok, hogy még mindig a szülőkre vagytok utalva, esetleg otthon laksz stb.
2014. okt. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

bocsi utolsó voltam már látom h együtt laktok. :)

Hát ha ti nem érzitek korainak és 2 éven belül esküvő is lenne akkor nyugodtan belevághattok.


sok boldogságot kívánok!

2014. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz, ne házasodj mert csak válás lesz belőle. Ne érdekeljenek a hagyományok. Van sejtésem, hogy honnan jöhet ez a dolog, de akkor se tedd meg, ha te úgy érzed ráérsz még.

Az eljegyzéssel nincs különösebb probléma. De szerintem túl fiatal vagy a házassághoz. Várj még pár évet legalább. Ha megvan, és még mindig akarjátok, házasodjatok. És esküvő után legyetek együtt 4-5 évet kettesben, utána is ráér a gyerek. Ha túl korán vállaltok gyereket az se jó ám.

2014. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Várj szerintem még amíg kb 23-25 nem leszel
2014. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!