Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lehet nem szeretne a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem szeretne a barátnőm esküvőt (gondolom), vagy direktbe rákérdezzek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 8 éve vagyunk együtt 4 éve együtt is élünk.

Én még a kapcsolatunk elején kijelentettem, hogy nem szeretnék nősülni. Ő elmondta, hogy neki nincs ellenére a házasság, és neki tervben van. Tudja mi a véleményem, ezért a 8 év alatt többet nem is hozta fel sem az eljegyzés, sem az esküvő gondolatát. Soha nem volt erre utaló megjegyzése, pedig 2 éve gyakorlatilag minden barátunk, ismerősünk jegyes vagy házas lett.


Egyre jobban érzem úgy, hogy nekem sem lenne ellenemre a házasság, és ha erről van szó, akkor azt csakis vele tudom elképzelni.

Mit kellene tennem? Finoman érdeklődjek, hogy szeretne-e még egyáltalán esküvőt vagy csak spontán kérjem meg a kezét? Arra is gondoltam már, hogy lehet teljesen lemondott erről, mivel tudja mit gondolok. Én még soha nem jeleztem neki, hogy részemről már nincs akadálya.

köszönöm!



2014. okt. 15. 15:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a kezét. Az, hogy nem emlegette, iszonyatos önuralomra vall, de biztosan vágyik rá.
2014. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 csabika1971 ***** válasza:
70%

Hát ennyi idő után is szoruljon beléd egy kis romantika, és mindentől függetlenül ünnepélyesen kérd meg a kezét. Ahelyett, hogy csak simán megkérdeznéd.

Ha akarja még, akkor a meglepetéses s ünnepélyes lánykérésnek nagyon fog örülni.

Ha meg már nem érdekli, akkor is egy szép emlék lesz, hogy ünnepi keretek közt azért megpróbáltad.

2014. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Ne érdeklődj!

Váratlanul, romantikusan lepd meg! :) Annál nagyobb lesz a meglepetés és az öröm! :)

Biztos nem fogja tudni, hogy mi történt veled, és csodálkozni fog, de annál szebb lesz!!!

2014. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Természetesen nem csak oda dobnám a gyűrűt, már terveim vannak, hogy szeretném megkérni a kezét, de még a gyűrűt is ki kell választanom. Azt se tudom milyen tetszene neki, mert még csak egy ékszer üzlet előtt sem álltunk meg soha nézelődni.

Arra is gondoltam, hogy előtte beszélek az anyukájával, tőle kérem meg a lánya kezét, és ő hátha tud segíteni a gyűrű választásban.

2014. okt. 15. 15:40
 5/21 A kérdező kommentje:
Nos, az tuti, hogy nem sejt semmit! :)
2014. okt. 15. 15:41
 6/21 Korkin ***** válasza:
33%

Egyet értek az előttem szólókkal. Szerintem is lepd meg. A véleménye azóta sem változott meg a barátnődnek, csak szerintem szeret annyira, h tiszteletben tartja a te akaratodat..

Az h nem kérdezett rá eddig, csak azért lehet, mert már ezt a kérdést az elején tisztáztátok és ő nem az az értetlen, hisztis fajta nő :)

Szóval sztem is rukkolj elő vm. szuper meglepetéssel, biztosan jól fog elsülni! Hajráááá :)

2014. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 csabika1971 ***** válasza:
Ha az anyja nem tud esetleg segíteni. Akkor érdeklődj barátnőnél, vagy testvérnél (ha van neki). Ha őket valamelyest beavatod akkor segítséget is tudsz kérni tőlük. Mert lehet ők sincsenek azzal tisztában milyen gyűrűt szeretne, de ezt egy barátnő vagy húg (de akár az anyja is) minden gond és gyanú nélkül kitudja nyomozni ha akarja.
2014. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az anyukájával milyen viszonyban van? Szinte barátnői? Akkor mindenképpen kérd ki a segítségét gyűrűválasztásban, viszont ne tőle kérd meg a lánya kezét. Áldását kérheted esetleg, de tőle megkérni olyan, mintha a barátnőd csak egy árucikk lenne. (nekem apukám mindig ezt mondta, hogy amelyik fiú hamarabb kéri meg a kezem tőle, annak biztos azt mondja, hogy 40 teve leszek vagy nincs üzlet) Egyébként puhatolózni puhatolózhatsz, vagy ha nem félsz az esetleges elutasítástól, akkor azonnal belecsapsz a lecsóba és megkéred a kezét. Ha vágyik rá szerintem biztos igent mond. Akár úgyis felvezetheted, hogy mellette megkomolyodtál és átértékelted az olyan dolgokat, mint a házasság.
2014. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az anyukája ismeri talán a legjobban, mert szinte barátnői a viszonyuk. Vannak nagyon jó barátnői, de egy kicsit félek, hogy kicsacsognák a dolgot. Én is csak egy barátomnak szeretném elmondani, akiben 100%-ig megbízom.
2014. okt. 15. 15:50
 10/21 csabika1971 ***** válasza:
Akkor őt kérdezd meg, a többieket meg hanyagold.
2014. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!