Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egyik ismerősöm 1 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik ismerősöm 1 éve együtt van a barátnőjével, és el szeretné venni, szerintetek hogy mondjam meg neki hogy ez nem jó ötlet?

Figyelt kérdés
Nagyon jól kijönnek, tökre olyan mintha már több éve lennének együtt, de szerintem ez nem normális. Vagy mégis? Mi a véleményetek?

#jegygyűrű #1 éves kapcsolat
2013. okt. 9. 18:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne lenne jó ötlet? Hagyd, majd ők eldöntik!

Inkább ne szólj bele.

2013. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
87%

Miért mikor kéne elvennie?


Neked amúgy nincs saját dolgod hogy máséval kell foglalkoznod?

2013. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
96%
Ismerek jó és rossz példát is. Nem az együtt töltött idő számít, hanem annak a minősége! Tény, hogy kicsit rizikósabb, de neked semmi jogod ebbe beleszólni! Eldönti az az ismerősöd maga. Vigyázz ezzel, mert ha tényleg ekkora az összhang, és jól jön ki a dolog, a te lebeszélésed a szemükben szálka marad. Ha rossz döntés volt, majd koppan a barátod, saját kárán tapasztalja meg, és jobban végig gondolja legközelebb. Ha megkérdezi, esetleg mondd azt, hogy elhamarkodottnak tartod, DE támogatod a döntésében. Ha nem kér véleményt, te is hallgass.
2013. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
nem szeretnék úgy beleszólni, csak gondoltam megkérdezem tőletek is, hogy ti mit gondoltok erről, mert nekem furcsa, nnyi az egész csak. :)
2013. okt. 9. 18:15
 5/44 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó vagyok. Ja és ismerek olyan párt akik 5 évig jártak, összeházasodtak és 1 évre rá váltak! Pedig ott tényleg ismerték egymást, össze is költöztek a házasság előtt. Van ilyen.
2013. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
persze, kinek milyen.
2013. okt. 9. 18:16
 7/44 anonim ***** válasza:
34%
Az igaz hogy manapság ha esküvőn eldobják a csokrot, a lányok szétugranak...
2013. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
94%
Állj fel szépen a gép elől! Megvan? Akkor most fogj egy seprűt. Oké... és most kezdj söprögetni a saját házad táján, ahelyett, hogy mások magánéletébe próbálnál meg beleszólni. Mindenki javára válik! :)
2013. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
97%

És mi a baj? Kevésnek találod az egy évet?

Szerintem az egy év eleve nem olyan kevés. És nem is ettől függ, hogy mennyire lesz jó a házasságuk. Ha 3 évig járnak és utána házasság, az sem garancia, hogy jó/jobb lesz.

De ezt ők biztos érzik! Szerintem nem a te dolgod ezt eldönteni.

2013. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
98%
én 1 hónap együttélés után igent mondtam, majd 30 nap türelmi idő után összeházasodtunk. Ennek 12 éve, és ma is boldog házasságban élünk. Nem az eltöltött idő adja a garanciát.
2013. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!