Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit jelent, ha egy férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy férfi a gyűrű és az esküvőre illetve babaágyról való pénz gyűjtögetésről beszél? Illetve, hogy most már szeretne megállapodni? Érett gondolatok ezek?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen az értelmi válaszokat.
2013. nov. 22. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Huhh ennek nekifutnék még egyszer. Te ezt google fordítóval alkottad hottentottából?


Amúgy igen, ezek már konkrét szándékot fejeznek ki.

2013. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

,, most már szeretne megállapodni?"


Azt, hogy szeretne megállapodni? Ne haragudj, de ez nagyon nagyon nagyon egyértelmű, fölösleges volt kiírni szerintem ...


De nyilván okkal izgulsz így, inkább meséld el, hogy mi történt, úgy megtudnánk nyugtatni.

2013. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Letette a srác a voksát melletted-elvileg.Gyakorlatilag meg a későbbi cselekedetei fogják megadni számodra a valós választ a kérdésedre, mert mondani könnyű bármit, de a valóság mindig a cselekedetekben mutatkozik meg.
2013. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
dugni akar de nagyon
2013. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy beszél erről, nem jelenti azt, hogy meg akar állapodni. Én pl. 4 év alatt (az esküvőnkig) maximum 3-4 alkalommal beszéltem erről a párommal (akkor tisztáztuk a céljainkat, terveinket, stb.) és ennyi. Nem volt szó gyűjtögetésről meg ilyenekről, csak hogy majd mindketten szeretnénk esküvőt, gyereket, és ha működik, akkor együtt. Aztán megkérte a kezem és kész. Meg babaágyra mit kell gyűjtögetni? Ezt még életemben nem hallottam egy dolgozó férfitől se.


Ugyanakkor egy exem állandóan azzal jött, hogy majd megkér, ha... Majd lesz gyerekünk, ha... Majd összeköltözünk, ha... Közben eszébe se jutott még csak az összeköltözés se... Ha teljesült az első feltétel, talált ki újat. Pl. majd összeköltözünk, ha lediplomáztam. Majd összeköltözünk, ha lesz állásom. Majd összeköltözünk, ha előléptetik... etc...

2013. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mért, most még nincs megállapodva? Én dobnám a francba azt, aki olyat mond, hogy mellettem nincs eléggé megállapodva :D
2013. nov. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom szeretne nemsokára esküvőt ,és babát .
2013. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!