Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy szoktassam le a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le a páromat a lustaságról és az (időbeni) pontatlanságról?

Figyelt kérdés

Mikor munkába is megy olyan lassú, hogy állandóan rohan a vonatra, vagy ha elém jön, akkor is késik..


Köszönöm a válaszokat


2014. okt. 31. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy autót.
2014. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem kisgyerek, nem sok esélyed van. Vagy megtanulja magatól ,vagy sokszor orra fog esni.
2014. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Az exem iszonyat lusta volt. Ha raszoltam ramformedt es leorditott. Sertesnek vette. A mostani parom es rem lusta volt. De o vevo volt a bszogatasra. Reggelente en is teszek veszek korulotte, maszkalok fel ala es mondom neki:" szivem lent van a gatyad vedd fel" "eletem kapcsold be a kavefozot" "szivem etesd meg a macskakat" "eletem 10 perc es indulunk" igy porgosek a reggelek, eleve en is az vagyok igy elkezdett velem sodrodni. Ehez viszont az kell, hogy ne sertesnek vegye mint az exem, hanem hagyja, hogy segits neki. Es ha hagyja ne erdekeljen, hogy zavarja, higy feluzod a redonyt stb.
2014. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ez nála tulajdonság már és nem is gyerek, akkor te somindent nem tehetsz. Neki kéne hogy indíttatása legyen erre.
2014. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Cseréld le egy svájcira. A svájciak dolgosak és sosem késnek.
2014. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember nem változik. Ha nem tetszik a személyisége - ami érthető, ha lusta, figyelmetlen, pontatlan - akkor ne legyél vele együtt, mert ezek olyan személyiségjegyek, amik az élet legtöbb területére kiterjednek, legyen az munka, tanulás, házimunka, udvarlás, házasélet, párkapcsolatba fektetett igyekezet, gyereknevelés, bármi!
2014. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajj... Neked 'csak" egy emberre van gondod. Itt Olaszban pedig az olaszok lassuak,raerosek,orakig beszelgetnek,korbe irnak mindent.... PL: nem mint nalunk 1 mondat hogy kek az eg.. NEEEEEM hanem milyen gyonyoru felhotlen tiszta napsuteses az ido,es milyen jo a levego,es neeezd latom a napot,es gyonyoru kek az eg... na bmeg.. :D ha kernek 10 deka felvagottat 2 orat alljak,es vannan elottem 3-an mert orakig beszelnek... mindenhonnan kesnek,nem pontosak..

amugy az en parom is ilyn volt. azt mondtam hogy 6-ra legyen itt vagy ott betoppant 20 p kesessel :D a megoldas: ha pl 4-re kellene hogy ott legyen valahol mond hogy fel 4-re jojjon.. 4-re csak oda er :D nalunk bevallt. ajanlom probald ki te is :)

2014. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 piroska és a farkas ***** válasza:
a környezetében fellelhető orákat állítsd 10 perccel későbbre. Így amikor már pont lekésné a vonatot, még igazábol van ideje. ettől mondjuk neki nem lesz jobb, de legalább ha érted megy, így ő lesz ott hamarabb:)
2014. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!