Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti hozzámennétek olyan emberhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hozzámennétek olyan emberhez akit nem szerettek igazán, de nincs más, és az idő sürget?

Figyelt kérdés

Összejöttem 1 éve az egyik tinikori barátommal akivel pár hónapig jártunk együtt. (fél éve együtt is élünk).

Akkor, évekkel ezelőtt, én szakítottam vele, mert azt éreztem, hogy nem szeretem, a barátság viszont megmaradt. Az idő telt, volt egy 4 éves kapcsolatom, azt a férfit nagyon szerettem, de megcsalt, így szakítottam vele. Próbáltam új kapcsolatot kialakítani, de nem sikerült hosszabb ideig. Aztán újra összejöttem a gimis barátommal. Továbbra is úgy érzem, hogy nincs szerelem.

A hosszú hétvégén megkérte a kezemet, én pedig időt kértem tőle. Nagyon szeretnék már gyereket, előtte legalább két évvel megházasodni, de mindig úgy képzeltem el, hogy akihez hozzámegyek, és akivel gyereket vállalok, ahhoz erősebb érzelmek fűznek, viszont kezdek kifutni az időből. 32 éves vagyok.


Ti mit tennétek egy ilyen helyzetben? Hozzámennétek olyasvalakihez, akit nem szerettek igazán, csak hogy végre sikerüljön megállapodni? Házasság, majd gyerek legyen, vagy inkább kilépnétek egy ilyen kapcsolatból, és várnátok a szerelemre ki tudja meddig. És itt megvan annak az esélye, hogy továbbra sem találtok senkit, és már végképp kifuttok az időből, hogy gyermeket szülhessetek.


2014. okt. 31. 17:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

NEM!


Most őszintén: az a gyerek akit így vállalnátok nem csak a tiéd lenne, hanem az övé is. Nem szereted ezt az embert, a személyiségjegyei, tulajdonságai, külseje pedig a gyermekedben is ott lesz. Szerinted te magad boldog leszel úgy, hogy egy olyan emberhez köt, egy olyan emberre emlékeztet a saját gyermeked, akit nem szeretsz egyáltalán?


Arról nem is beszélek, hogy ezzel a gyereket minek tennéd ki (rossz minta, boldogtalan család, stb.).

2014. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Eleve nem pazaroltam volna olyan kapcsolatra még egy évet, ami korábban sem működött. 32 évesen pedig még van időd megtalálni azt, akivel a közös életed el tudod képzelni. Ennek a mostani kapcsolatnak így semmi értelme, előbb utóbb úgyis vége lesz, főleg ha gyeteket is vállaltok kölcsönös szeretet és elfogadás nélkül egymás agyára fogtok menni.
2014. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Kizárt, akkor nem leszek feleség és gyerekem sem.

De nem élnék együtt olyannal, akit nem szeretek. Minek bsszak el az életemből x évet?

Aztán meg válás, megcsalások, gyerekelhelyezés, stb. Mert hidd el, lesz olyan, akibe majd beleszeretsz, de ja, bocs, házas vagy.

2014. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Korodbeli vagyok, és én is sokat filóztam a szerelem/szeretet/barátság témákon, mielőtt társra találtam. Ha csak kompromisszum lenne ez az ember, én nem mennék hozzá. Ha szereted, akkor igen. A legtöbb ember max egyszer-kétszer szerelmes életében, a szerelem viszont nem több kémiánál, ami összehozza a párokat, és ebből alakul ki a szeretetre és egymás tiszteletére épülő párkapcsolat. Ha az ember már csalódott, nem biztos, hogy a személyisége engedi, hogy még egyszer magával ragadja a rózsaszín köd. Voltam nagyon vak fiatalon, és azóta már objektívan próbálom szemlélni a férfiakat. Ha az első fázist átugrod (ösztönös vonzódás miatti "szemellenző"), attól még a kapcsolat lehet pont ugyanolyan jó, sőt mivel óvatosan választottál partnert, még jobb is. Ha viszont barátságon kívül semmit nem érzel, akkor nem lennél boldog mellette. 32 éves vagy, még bőven találhatsz magadnak társat, ha viszont beleugrasz ebbe a kapcsolatba, és rájössz, hogy boldogtalan vagy, tényleg kifutsz az időből. Egyébként amikor én egyedülálló voltam, úgy gondoltam, kompromisszumból még 40 évesen is ráérek házasodni, gyerekem akkor is lehet, nem sokkal több a 35-nél, és legalább megadtam magamnak az esélyt a boldogságra.
2014. okt. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Nem! Olyan pasit akarok gyerekem apjának akit szívesen látnék a gyermekemben is.
2014. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

Ne menj bele, főleg nem olyan érzelmi helyzetben, mint amiben még benne vagy. Még nincs ledolgozva a lelkedben az a bizonyos kapcsolat. Ne tedd tönkre a srácot, hiszen nem tudod neki azt adni, ami járna alapból, ha egy olyan emberrel kötné össze az életét, aki valóban tisztán szereti. Ahhoz a srácnak nagyon nagyot kell dobbantania, hogy te bele tudj szeretni. De amig a másik férfi ennyire benned van, a csillagokat is lehozhatja neked ez a barát, csak mint embert fogod tudni szeretni, de nem mint férfit.

Szóval ne tedd tönkre az életed.

2014. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Ne tedd!Van egy ismerösöm,aki szinten azert ment ferjhez mert felt hogy kifut az idöböl.A gyereket imadjak mindketten,de nagyon boldogtalanok.Tarsas maganyban elnek,csak a gyerek miatt vannak együtt.Meg fiatal vagy,megtalalhatod meg a nagy öt.
2014. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Megértelek, hogy félsz, nem tudsz majd gyereket szülni, de én a helyedben nem tenném. Nem tudnék boldogan igent mondani, és boldogan élni olyannal akit nem szeretek. Még nem vagy öreg. Simán lehet hogy ha most szakítasz, 1-2 éven belül találsz magadnak olyat akibe szerelmes leszel, de ha meg sem próbálod meg fogod bánni.
2014. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Arról nem is beszélve, vele szemben mennyire lenne tisztességes.
2014. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Nincs ló, jó a szamár
2014. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!