Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hozzámennétek úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámennétek úgy, hogy nem jó a szex vele?

Figyelt kérdés

Hónapok óta tart már a dolog, én nem, illetve csak nagyon ritkán és nagyon nehezen tudok elélvezni, ez őt zavarja, nem is nagyon szexelünk, csak egy-két hetente. Mondjuk most ez annyira nem zavar, kisebb gondom is nagyobb ennél, kielégítem majdnem minden nap és ennyi elég is.

Egyébként minden tökéletes, csak ezzel nem tudom, mit kezdjek. Tegnap este megpróbáltunk szexelni, borzasztó volt. De tényleg. Ő meg akar kérni, de tegnap láttam rajta, hogy erősen elgondolkozik, nyilván ezen. Akkor nagyon rossz volt ebbe belegondolni, de most én is végiggondoltam.

Ha minden, de tényleg minden tökéletes egyébként, csak ez az egy dolog nem megy valamiért, úgy szabad házasodni? Mert végül is lehet, hogy megoldjuk valahogy, vagy elmúlik a probléma, nem tudom. Vagy emiatt inkább el kéne válni, mielőtt még jobban összekapcsolódik az életünk?


2013. máj. 6. 16:46
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
43%
Ha a szex oldala nincs rendben akkor úgy sem lesz túl hosszú ez a kapcsolat szal kár ilyesmibe vágni. Nem mintha ezen nem lehetne segíteni. Csak azzal hogy hetente egyszer próbálkoztok semmi nem oldódik meg.
2013. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
72%

miért nem beszéled meg vele? többre mennél vele, mint itt...

megfelelő kommunikációval valószínűleg a szexuális probléma is megoldódna, ha nyíltan tudnátok róla beszélni

ha mindezek ellenére is reménytelenül nem működik, természetesen nem mennék hozzá a helyedben, mert a szex igenis fontos része egy kapcsolatnak, bárki bármit is mondjon

2013. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
91%

én nem hagynám ott ennyiért, bele lehet "tanulni" hogy jobb a másiknak. lehet te sem engeded el magadat eléggé, hogy nem tudsz vele elélvezni.

amúgy is, ha még csak hónapok óta tart a dolog, nem hiszem, hogy egyből az eljegyzésen kellene gondolkozni. ismerjétek meg még jobban egymást, éljetek akkor együtt stb., nem fontos egyből a házasság. addig meg bármi lehet! lehet idővel a szex is jó lesz :)

2013. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg keressetek fel egy szexuálpszichológust.
2013. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
88%
Ha még nincs tervben a házasság, akkor miért gondolkozol ezen? Dolgozzatok a megoldáson és ne görcsölj azon, hogy jajj mi lesz később. A problémákat a jelenben kell megoldani.
2013. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
79%

De mégis mi nem megy rajta? Mert nem mindegy. Ha merevedési gondjai vannak, akkor menjen orvoshoz. Ha csak nem tudtok egymásra hangolódni, az baj, de megoldható.

Próbáljatok ki segédeszközöket bátran. Péniszgyűrűt, vibrátort, dildót -ezek a pasikat is izgatják, hadd játszon egy kicsit! ;-)

De lehet csak egy kis erotikus masszázs hiányzik


A kérdésedre válaszolva, én nem tudnék hozzámenni valakihez aki nem tud velem szexelni. De minden lehetséges megoldást kipróbálnék.

2013. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
48%
Ha a szex nem jó, nem jó más sem. A szexben megmutatkozik, hogy hamronikus-e a kapcsolatotok, egymásra tudok-e hangolódni, oda tudtok-e figyelni a másikra, egymás igényeire, törődni egymással. Itt a válasz nem... kizárt, hogy hozzámennék.
2013. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
76%
Tudtok erről nyíltan beszélgetni? (Persze a nyílt beszélgetés nem azt jelenti, hogy úgy, mint egy megfázásról, hanem a kellő tiszteletet megadva a témának, de mégis mindent meg lehessen beszélni.) Ha igen, akkor szerintem összeházadodhattok, de legalább 2 év együttjárás után (amennyiben még akkor is tökéletesnek látod minden szempontból, mert akkor már nem a szerelem kezdeti tüze okozza, hogy így látod). Ha nem, az viszont baj, akkor igazából nem is olyan tökéletes az a kapcsolat, másrészt úgy nehéz együtt élni egy ilyen problémával, ha nem lehet róla beszélni. Úgy nem vállalnám.
2013. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
89%
Az a fő kérdés, hogy ez őt és téged mennyire zavar. Ha nem központi kérdés, csak egy külső kényszer éreztek, hogy mert mások azt mondták, a tv-ben hallottam, olvastam, hogy ez milyen fontos, attól még nem biztos, hogy az. Szóval magatoknak kell föltenni a kérdést, hogy titeket zavar-e, semmiképpen sem azt, hogy másokat zavar-e. Meg, hogy valóban egymással nem vagytok ilyen téren kompatibilisek és mással menne-e. Ha arra juttok, hogy igen, zavar még talán akkor is van megoldás a szétváláson kívül. Hátha már az is megoldás ha egy kicsit kibeszélitek a dolgot, lehet, hogy egyszerűen csak annyi kell, hogy ki legyen mondva, hogy ki mit szeret az ágyban. Ha nem működik érzésre, lehet, hogy működik így, egy kis elméleti megtámogatással :) Ne keseredj el.
2013. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
72%
NEM. Velősen. Kifejteni csak úgy tudnám, ha leírnád, hogy mégis mi nem megy. Rengeteg a lehetőség: 1.nem kívánod, 2.impotens, 3.frigid vagy, 4.méretbeli különbségek, 5.rossz technika. És ezek csak az alapok, bármi más is lehet.
2013. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!