Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti hogyan közlitek a szüleitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan közlitek a szüleitekkel, rokonsággal, hogy eljegyeztétek egymást?

Figyelt kérdés

Én bevallom őszintén, kicsit félek bejelenteni a dolgot. Anyukám még nem is probléma, neki azonnal elújságolnám. Na de apukám? Mindig is rossz volt a viszonyunk. Fogalmam sincs, hogyan reagálna rá. Főleg, hogy nem is ismeri a párom. Nem csak, hogy nem ismeri, nem is akarja megismerni. Lehet akármilyen tisztességes ember.


Ti hogy mondtátok el a családnak az eljegyzést? Nekem ez fontos dolog, szeretném megadni a módját. Lányként, nem tudom, mennyire tipikus, mennyire nem, de nagyon régóta ábrándozom és próbálom elképzelni, hogy mégis hogyan lehetne ezt bejelenteni. De most félek a reakcióktól.


2014. nov. 6. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
azért ha eljutsz oda hogy megkér, azért addigra csak ismeri a család, ha nem, az elég gáz
2014. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egy korábbi veszekedésünk során apukám kijelentette, hogy a családi otthon nem átjáróház, nem érdekli senki, amíg nincs rajtam gyűrű. ez alapból arra enged következtetni, hogy pozitívan állna az eljegyzés, esküvő témához, de figyelembe véve, hogy nem felhőtlen a viszonyunk, én továbbra is aggódom.
2014. nov. 6. 11:17
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Ha rajtad a gyűrű akkor Apudtól sem kell félni.


Lehet csendesen elújságolni hogy megkérte a kezed a párod, és szeretnéd nekik bemutatni.

Lehet csinadrattával is. Este nyolckor nagy szerenádot kaphatnál az ablakod alatt tőle. Nézőközönség a szomszédék lennének. Szerenád végén ünnepélyesen megkérné a kezed Apukádtól a szomszédok előtt, majd Anyukádnak is bemutatkozna egy nagy bokornyi virágot átadva. ......

Ha nem fél tőle , akár fehér lovat is kölcsönözhetne. ...hmm?

2014. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"szia anya! Tomi megkérte a kezem és igent mondtam"

-Jajj de jó kislányom,akkor legközelebb eljegyzési vacsorát tartunk nálunk!

2014. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Anyunak csak annyit mondtam: nézd mit kaptam. És mutattam a gyűrűt.


Anyósoméknak a (most már) férjem mondta el: X-nek (ez vagyok én) van egy új ékszere

2014. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én férjemet is akkor ismerte meg a családom amikor már jegyesek voltunk. Anyám régebben azt mondta, hogy teljesen felesleges minden pasit bemutatni otthon. Ő csak az esküvőn akarja a lányai pasiját látni. Nos ez megváltozott miután világossá vált számára hogy eljegyzett a férjem, és onnantól rágta a fülem, mikor mutatom be.


Anyukámnak csak megmutattam a gyűrűt, de nem esett le neki mit is jelent:) Kb 1 hónap múlva apám rákérdezett hogy na és, mikor lesz az esküvő... Mondtam neki hogy 2 éven belül. Na szépen leesett az álla. Imádtam nézni azt a megdöbbenést:) Egyébként nem jó vele a viszonyom. Mindig is azt hangoztatta hogy sose kellek majd senkinek... Ettől függetlenül örült neki:)


Csak mutasd meg a gyűrűt. Ha nem esik le neki akkor pedig mond el, hogy a párod megkérte a kezed, és ennyi. Ha pedig kíváncsiak lesznek rá, akkor vidd haza, és mutasd be. Rendezzetek ebédet vagy vacsit például.

2014. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A párom eljött a szüleivel hozzánk, elkért édesapámtól. A szűk család így tudta meg. A tágabb család meg a szél szárnyán értesült...
2014. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálunk anya tudta,mert a párom vele szövetkezett hogy a gyűrű méretem megtudja,az anyósom is tudta,apukámnak meg csak simán elmondtam hogy milyen meglepetést kaptam,és nem mondott semmit,csak gratulált :/
2014. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért most bunkónak leszek bélyegezve és le leszek pontozva, de ha apukád mindeddig ennyire elhatárolódott a párodtól, akkor szvsz. semmi köze hozzá, hogy mi történik köztetek. Ne beszélj vele és ne hívd meg az esküvőre sem, majd esetleg a nászútról küldtök neki képeslapot.
2014. nov. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!