Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nem gond ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gond ha úgy jegyeznek el h még szülőknél élünk?

Figyelt kérdés
Lassan 6 éve vagyunk együtt a párommal és 4 éve élünk eggyütt a szüleimnél. Még nincs lehetőségünk elköltözni itthonról mert nem úgy állunk anyagilag. Viszont már eszünkbe jutott hogy ideje lenne az eljegyzésnek. Az esküvőt még nem tudnánk megtartani de nem baj ha az csak pár év múlva lenne. De szeretnénk már legalább jegyességben járni. Szerintetek jó ötlet ez úgy hogy még nem tudunk külön költözni?

2014. nov. 21. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha együtt éltek szerintem semmi akadálya.
2014. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, de a házasság után szerintem már ideje lenne külön költözni. az eljegyzés alatt így rendben van (Szerintem)
2014. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem gond. Régen egyébként csakis így működött az eljegyzés.

Az egész eljegyzés amúgy csak arról szól hogy komolyan gondolja veled, és a jövőben téged szeretne házastársának a párod. Tehát nem az együtt lakást jelenti.

2014. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem gond. De nincs értelme, ha csak sokkal később akartok összeházasodni. Semmi nem változik azzal, hogy karikagyűrű lesz az ujjatokon.

De az esküvőhöz sem kell más, csak két tanu és pár ezer Ft. Felesleges a nagy lakodalom, ha nincs rá pénzetek.

2014. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem gond. Miert is lenne? :) A csaladomban van olyan par, akik eljegyeztek egymast ugy, hogy mindketto a szuleinel el, megtehetnek hogy osszekoltozzenek mert jol kereso, diplomas felnottek, de a csaj azt hangoztatja, hogy o nem hajlando fozni meg ugy altalaban semmit sem csinalna meg, a srac pedig hallani sem akar osszekoltozesrol. Nekem (es nem csak nekem) eros a gyanum, hogy a csaj hisztizte ki a gyurut, de meg is latszik. Na EZ gaz. Kihisztizni olyat, amit az egyik fel nem akar, aztan hogy ne legyen kinos, o is jatssza az "en sem akarok semmit" es persze nem elegiti ki a gyuru a varakozasat - ilyen korulmenyek kozott ez nem is csoda, igy egyre rosszabb a kapcsolatuk. Ez meg a gaznal is gazabb. :D A ti esetetek kozel sincs az ilyenekhez. :) Itt a szandek a legfontosabb, nem a korulmenyek.
2014. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem gáz, viszont felesleges, hogyha csak évek múltán lesz házasság. Nekem ez a véleményem, viszont remélem boldogok lesztek:)
2014. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Eljegyzési gyűrű= kimutatott szándék.


Hogy kicsi vagy nagy felhajtással, összeköltözve, vagy fejenállva teljesen mindegy. Minden ismerős azt fogja fújni amit a saját nézőpontjai diktálnak, de nem erről szól az eljegyzés.

2014. nov. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs vele. Nem is kötelező 1 éven belül házasodni.:)
2014. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a választ
2014. nov. 23. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!