Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen a számodra tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a számodra tökéletes eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés
Linkeket lányok!! :))

2014. nov. 25. 02:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A sajatomat nem talaltam fent, ez hasonlit a legjobban. Fekete keramia, arany betet. Ez volt az almom, ezt kaptam :) [link]
2014. nov. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Ez valakinek tenyleg Ennyire fontos? Sokszor foldonkivulinek erzem magam mert soha nem gondolkodom ilyeneken, hogy milyen a tokeletes gyűrű?


Nyilvan az a legtökéletesebb, amit szívből adnak oszinte szerelemmel, nem ugy hogy hónapokig cseszegeted az eljegyszessel es meg raadasul az sem mindegy milyen gyűrűvel teszi ezt meg.


Es ha nem az alomgyuruddel jegyeznek el akkor megsértődnel? Vagy nemet mondanál?

2014. nov. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

2!

Normalis parkapcsolatban ez szoba szokott kerulni. Ha valaki pl nem szereti a koves gyurut, mert mittudomen nem tetszik neki, vagy balesetvveszelyesnek tartja, az nem fog kitoro orommel fogadni egy gyemantokkal kirakottat, meg akkor se, ha az szivbol jott es milliokat er. Az en ferjem pl anno megkerdezte, milyet szeretnek kb, ha arra kerul a sor.

2014. nov. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Amit attól az embertől kapok ,aki számomra a MINDEN ,ha egy kulcskarika ..akkor az . Én sosem ábrándoztam róla ,hogy milyen legyen ..az a lényeg,hogy Tőle legyen . Számomra amit a vőlegényem választott ,az a legbecsesebb ... még akkor is ha van attól szebb ... stb .. Ebben is azt vallom ,hogy nem a külsőség a lényeg ,hanem a jelentése ..amivel egy eljegyzési gyűrű bír .Egyébként az enyém ehhez hasonlít ,csak hagyományos sárga arany : [link]
2014. nov. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nyilvan orulsz minden ajandeknak, akit a szeretett embertol kapsz. De en pl a te gyurudet max nyaklancon hordanam, mert a hetkoznapi eletben -nekem- csak gondot okozna az ujjamon. Nem tudom elkepzelni, hogy egy ilyen tema, mint pl idealis eljegyzesi gyuru tabu legyen.
2014. nov. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt ilyen, most sincs


Inkább az volt, hogy milyen NE legyen


Kiállóköves, nagy gyémántos nem tudom én milyen..

Ha mar eljeygzési meglepetésgyűrű, akkor ezeka nem csicsás körbeölelősek tetszettek

Ilyesfélék [link]


[link]


De a férjem jobban ismert mit én magamat.

Gyűrű nélkûl kért meg, ésmegkerdezte szeretnék-e a karika mellé kísérőt..

Vgül én nem akartam, mert tudtam hogy nem hordanám. Csak a karikát hordom, pedig vannak más gyűrűjeim is. Vegül nem vett nekem a fiókba egy ékszert...helyette elmentünk welnesshétvégére :)


Tehát nem létezik tökéletes, minden az, ha az az ember kéri eg ak szeret, és akit teretek, és elcsépelt, de tenyeg mindegy. Bár inkább a semmi, mint egy csicsás gyűrű, amit ugyancsak nem hord a ember:)

2014. nov. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Síma karikagyűrű. A kövesgyűrű csak egy ajándék, kisérőgyűrűnek való.
2014. nov. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
négyszögletes !
2014. nov. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen akár egy kulcskarikával vagy semmivel is megkérhetne a párom én boldog lennék, viszont azért mégis csak nőből, lányból vagyok és azért néha elgondolkodtam rajta milyent szeretnék nagyon. Nekem pl nagyon tetszenek a fonott mintásak vagy mintás gyűrűk, mint pl amilyen ez: [link]


Csak kő nélkül. De még az igazán fűdegyönyörű gyűrűt csak bizsuban találtam meg :D Gyorsan meg is vettem és akkor megjegyeztem a páromnak, hogy imádom, mert sajna hordani nem igazán tudom, fogytam és nagy lett az ujjamra. Kár érte...

2014. nov. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a "klasszikus" egyköves fehérarany kísérő gyűrű tetszik eljegyzésre, én a karikát csak az esküvőn akartam felhúzni. A férjem is így gondolta mindkettőt, pedig nem tudhatta, hogy milyen gyűrű tetszik.


[link]

[link]

2014. nov. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!