Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kinek milyen volt az eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az eljegyzése? Mióta voltatok együtt? Számitotatok rá vagy váratlanul jött?

Figyelt kérdés
Minden részlet érdekel

2014. nov. 26. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Mi megbeszéltük, hogy mikor tud összejönni a két család az eljegyzésre, akik szintén tudtak róla.


Szóval, abszolút tervezett volt. Nem is örültem volna neki, ha váratlanul kéri meg a kezem, mert nem szeretem a váratlan helyzeteket.

Na meg 31 évesen már "öreg" vagyok az efféle bohóckodáshoz. :)

2014. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Nem éltünk együtt, de megbeszéltük, hogy összeházasodunk, majd a szülőkkel megbeszélve megtartottuk az eljegyzést.

Nem értem azt, hogy lehet ez "meglepetés" ? Milyen a kapcsolat a párok között, ha nem beszélnek arról, hogyan képzelik el a jövőjüket?

Azon a legtöbb nő parázik, hogy ne legyen X-né. De azt külön megtiszteltetésnek veszi, ha a férfi hajlandó - lehetőleg show műsorral- megkérni a kezét

Hol van a nők önérzete?

2014. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

6 hónapja voltunk együtt. Egyszer félig viccesen megjegyezte: mert még hozzám is jönnél feleségül, mi? Én: igen. Ő: komolyan?

Meghatódott nagyon. Aztán mikor elmentünk este vásárolni, az első nyitvatartó hipermarket ékszerboltjában kiválasztott egy pár ezüstgyűrűt. pár nap múlva szüleimnél közölte, hogy megkért, és fölhúztuk a gyűrűt.

Nem vagyunk már mai csirkék (akkor voltam 38, ő 43), és eléggé éreztük, hogy menni fog. Aztán pár hétre rá, idén januárban megbeszéltük, hogy összeházasodunk, és megismerkedésünk napjához képest kereken 9 hónappal később, áprilisban meg is történt.

2014. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Az eljegyzés nem lepett meg, a lánykérés kicsit...azért kicsit mert előtte sokat beszéltünk róla.

Végül egy óriáskeréken kérte meg a kezem a párom, ami utólag kiderült nem volt olyan jó ötlet, a magasság miatt, semmi másra nem emlékszem, csak h kiáltottam neki, hogy szorítsa a gyűrűt, mert leesik :D


Az eljegyzés az szűk családi körben volt, már 6 éve voltunk együtt, megbeszéltük, hol, mikor, hánykor. A párom elkért szimbolikusan apukámtól, megígérte, hogy vigyáz rám, felhúztuk a gyűrűket, ettünk, ittunk, beszélgettünk.

Nyáron lesz az esküvőnk.

24-N

2014. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2,5 éve voltunk együtt, amikor megkérdezte a férjem, hogy hozzámennék-e, egy képletes gyűrűvel. Igent, mondtam, utána egy étterembe húzta fel a karikagyűrűt az ujjamra, szűk családi körben. :) Számítottam rá, rá fél évre volt az esküvőnk, ennek 10 éve.
2014. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tartottunk eljegyzést. Ismeretségünk 3 évében, kb. fél évvel azután, hogy összejöttünk megbeszéltük, hogy összeházasodunk. Gyűrűt is csak jelképesen vettünk, ez épp a karácsonyi kirakodóvásáron történt ott vettünk 1-1 faragott csont gyűrűt. Esküvőt szervezni kicsit több mint egy évvel később kezdtük, az esküvő maga gyakorlatilag másfél évvel a "megbeszélés" után történt.
2014. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6,5 éve voltunk együtt, és 3. éve éltünk együtt. Mivel megbeszéltük, hogy a házasság az egyetem befejezése után jön, így valamennyire számítottam rá, hogy abban a fél-1 évben fog megkérni. Külföldön dolgozunk, így sejtettem, hogy valamelyik hazaút során, vagy azután fog előállni a kérdéssel, de nem tudtam pontosan, hogy mikor, és mivel előtte 1 évvel volt egy nagyon nehéz periódusunk, így azt sem tudtam, hogy ez mennyit csúsztatott a tervein. Végül az egyik magyarországi utunk során kért meg, amikor kettesben voltunk egy szép köves gyűrűvel, amit a süti mellé rejtett el (nem bele, nehogy lenyeljem:)) Eljegyzési vacsoránk nem volt, de előtte még titokban anyukám beleegyezését is kérte.
2014. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 24, a férjem majdnem 21 éves volt akkor. Majdnem 1 hónapja voltunk együtt, amikor a férjem (akkor még párom) kitalálta, hogy vegyünk egymásnak ajándékba gyűrűt. Ez meg is történt, de miután megvettük, nem akarta odaadni, azt mondta később...

Hazamentünk hozzá, mert épp készültünk a haverjaival találkozni (strandon). És össze kellett pakolnunk pár cuccot. Ott a lakás nappalijában 2 nappal az első hónapfordulónk előtt, letérdelt, elmondta hogy szeret, én vagyok a lelki társa, velem akarja leélni az életét, és megkérdezte leszek e a felesége:) Igent mondtam, amit csók követett, aztán másképp is megünnepeltük:) Így el is késtünk egy kicsit a haverjaitól. Végül is össz-vissz 1,5 év után házasodtunk össze. Ennek 13 nap múlva lesz 3 éve:)

2014. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!