Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti együtt maradnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok egy férfivel aki így viselkedik más emberekkel?

Figyelt kérdés
A páromat nagyon szeretem és tudom ,hogy ő is engem.A fő gondom az vele ,hogy az alkalmazottaival sokszor a barátaival ,de van ,hogy a saját családjával is úgy beszél mint a kutyájával.Ilyenkor nagyon bunkó,bántó,lekezelő pedig ő is a nulláról kezdte és ugyan olyan ember mint a többi ,de ő valami felsőbbrendű lénynek hiszi magát ilyenkor.A másik komolyabb gondom vele ,hogy úgy tud hazudni mint a vízfolyás ami a munkájában jól jön , de az életben ijesztő.Igazából ezzel kapcsolatban nem is féltem annyira ,mert gondoltam én úgyis észre veszem ,de vasárnap voltunk a szüleimnél és ott az apukám feltett neki egy ártalmatlan kérdést amire ő elkezdett egy nagyobb monológot mondani amit még én is elhittem aztán utána amikor már mentünk haza mondta ,hogy az egész hazugság volt.
2014. nov. 11. 21:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Arra számíts, hogy az ilyen típusú emberek ahogy öregszenek egyre csak rosszabbak lesznek. Ennek tudatában dönts.
2014. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem maradnék vele.Sőt amilyen gyorsan tudnék a helyedben lelépnék.
2014. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Változni nem valószínű,hogy fog.Próbáltál beszélni vele erről? Veled is igy beszél?

Ha nagyon zavarna én nem maradnék vele,főleg ha a családomnak is hazudik.

2014. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Próbáltál már vele erről beszélni? Engem is zavarna, ha hazudozna a családomnak.
2014. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Arra számíthatsz, hogy veled is ilyen lesz majd.


Én 2 dolgot utálok a legjobban, és az pont a bunkóság és hazudozás.

2014. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Semmi szín alatt.
2014. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Velem egyáltalán nem ilyen és beszéltem már vele arról ,hogy nem kéne az emberekkel így beszélni meg hazudnia se kéne ,de szerinte a hazudozás "szakmai ártalom"
2014. nov. 11. 22:02
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Majd egyszer jól orrbavágja valaki, talán attól észhez tér (bár nem hiszem).
2014. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Még nem ilyen, de valószínűleg ilyen lesz, hiszen, ha apukádnak ilyen lazán hazudik egy semmiségben, akkor, ha vaj lesz a füle mögött, esetleg veled szemben, akkor szerinted nem hazudná le a csillagokat az égről is? Semmiképpen nem maradnék ilyen emberrel együtt, egy pokol lesz mellette az életed. A sógornőmék kapcsolata ilyen, a férje mindenről hazudik neki, és ő immáron több éve töltheti ama rendkívül hasznos időtöltéssel a szabad perceit, hogy a férje után nyomozgat, mert ugye az évek során olyan szinten megsavanyította a bizalmatlanság, hogy csak na. Ne akarj ilyen lenni, én azt tanácsolom. Arról meg ne is beszéljünk, hogy, aki ugyanúgy a sárból küzdi fel magát, de utána meg azt hiszi, hogy ő bizony arany kanállal a szájában született, az egyszerűen undorító, és csak még undorítóbb vonásokat enged feltételezni, amik lehet, hogy csak pár év múlva fognak rád is vissza ütni, de vissza fognak, ezt elhiheted.
2014. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Csak nem politikus?
2014. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!