Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen eljegyzési gyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eljegyzési gyűrűt vegyek, ami értékes is?

Figyelt kérdés

Nézegettem fehérarany + gyémát kombinációkat is, de hol találok olyat ami fehérarany+cirkónia (vagy mi)


a lényeg az lenne hogy egy kő legyen középen de az csillogjon, nagyobbfajta legyen.


ezt ugye gyémánttal nemigen tudom megvalósítani



2014. nov. 27. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Ha eljegyzést akarsz, akkor két karikagyűrűt vegyél, ne csak egy ajándékot.
2014. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
úgy nem jó hogy az eljegyzési gyűrű lesz majd a karikagyűrű?
2014. nov. 27. 17:42
 4/9 anonim ***** válasza:
De úgy is jó, sokan úgy csinálják. Én kaptam eljegyzési gyűrűt is, szerintem ezüst és talán cirkónia benne a kő. A jeggyűrűm pedig arany, nagyon kicsi gyémántokkal, ez a változat nem is drága egyébként. Azt hiszem a gyémántoknak 2500 Ft volt darabja.
2014. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Feleslegesen kidobott pénz, aztán majd a következő hasonló alkalmakra is ilyet ? Néhányszor megcsinálja életében az ember, aztán veszett pénz.
2014. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Ez most valami troll kérdés???


Drága, a gyémánt és a cirkónia közül a GYÉMÁNT az értékesebb, ha nem jöttél volna rá!

Akkor is, ha kisebb méretben!

Mellesleg jobban is csillog, míg a cirkónia egy idő után szépen bemattul.

2014. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értettem a kérdést, hogy gyémántot (akkorát, amekkorát szeretne) nem tud megvásárolni, nem is csodálom, milliós összegről van szó, egy nagyobb gyémánt esetén.
2014. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a nagyobb köves igazi gyémánt v brill félmillánál kezdődik, de ha lemész Szerbiába, jóval olcsóbb. a cirkónia is szép, nekem az eljegyzési és a karikagyűrűm is cirkóniaköves. Fehérarannyal kb 20-as. amugy a karikagyűrűt jobb ha ketten választjátok.
2014. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Figyelj,gyémántot semmiképp...nekem az eljegyzési gyűrűm 700ezer ft-volt 5db gyémánt van benne,egy nagyobb (fel karát)és 4pici a sarkaiba,azt már nem tudom hány karát :D a karikagyűrűmben szintén 5db gyémánt van,az 600ezer volt...magyarul több mint egy millát hordok az ujjamon,viszont mikor gáz van,nem húz ki belőle.A minap benyelte a bankautomata a férjem kártyáját pont mielőtt ment vissza svájcba.gyorsan arra gondoltunk,hogy be adjuk a jegygyűrűmet zálogba,ha hazajött pedig kivesszük.Hát a 700ezer ftos gyűrűmért,amiről papírunk,mindenünk van, 29ezer ft-ot akartak adni...nevetséges.közölték velünk,hogy gyönyörű a gyűrű és tisztaságra,csiszolásra is majdnem a legtökéletesebb,de magyarországon nincs pénzük ilyenre az embereknek,így nem tud többet adni,ha nem zálogba hagyjuk ott,hanem végleg,akkor is csak 100ezret tud adni és ha megvették megint 100at.szóval gyémántot senki ne vegyen,inkább arany...
2014. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!