Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Drága, köves eljegyzési gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drága, köves eljegyzési gyűrű férfinak?

Figyelt kérdés

Igen, férfinak!

Karika szerű lenne süllesztett négyzetes csiszolású (carré, princess) kövekkel, (fehér?)arany vagy platina. Csináltatni kéne, nem láttam még az elképzelésemnek tökéletesen megfelelőt.

Vagy ha összegyűlik rá a pénz, költsem inkább másra? :/ :)



2014. ápr. 2. 08:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nagyon király! Én imádnám!:)
2014. ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Passiflora ***** válasza:
100%
Te ismered Őt, mi nem. Úgy érzed, vágyna egy ilyen csillogó kövecskés gyűrűre férfi létére, és szívesen hordaná?
2014. ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ő is imádná, csak hát az a pénz másra is jól jönne.. úgy számoltam, min. 250ezer, de tisztább kövekkel vagy több kővel akár a duplájáig is elmehet az összeg, az már egy használt kocsi vagy egy fél/negyed lagzi ára.. egy új ruhatár, egy számítógép, vagy akármi... fájna a szivem érte azért, de megfogadtam, ha ő megkér, ő is kap majd tőlem egy gyűrűt :)
2014. ápr. 2. 08:58
 4/21 A kérdező kommentje:

Örömmel, büszkén hordaná :)

azt hiszem legalábbis, teljesen biztos nem lehetek, de kb. 95%

2014. ápr. 2. 09:00
 5/21 anonim ***** válasza:
uh, azért az az ár necces. De ha a pénz tiéd és nem sajnálod rá, és van mellette még valami megtakarítás akkor nyugodtan. Csak nagyon túlzásba.
2014. ápr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
ne ess*
2014. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
igen, ha van mellette még pár százezer megtakaritás, akkor simán vedd meg, pláne, ha örülne neki.
2014. ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, miért ne?
2014. ápr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Na most látom, hogy a süllyesztettet elírtam :/

Édesek vagytok, bizti ma mindenki jobb lábbal kelt, mert tervezgetem már egy ideje, és eddig még szinte mindenki kiakadt ezen.

2014. ápr. 2. 09:23
 10/21 anonim ***** válasza:
Az én kérdésemnél már ki is akadtak.Te találtál már valami szépet?
2014. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!