Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A lánykérő gyémántköves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánykérő gyémántköves gyűrűnek "kell" e harmonizálnia a későbbi karikagyűrűkkel akármennyire is, illetve 1 kétszínű -sárga+ fehérarany- gyűrű mennyire való ilyen célra?

Figyelt kérdés
Ha fehérarany lenne mondjuk a kérőgyűrű, de a karikagyűrűk csak sárga aranyból lesznek erre gondolok pl.

2014. dec. 13. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Sokan nem hordanak együtt fehér és sárga aranyat. Jobb ha nem ütik egymást.
2014. dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem praktikus. Általában egy nő a házasság után azokat a gyűrűit hordja, ami illik a jegygyűrűjéhez. Sárga és fehér aranyat együtt én nem hordanék. Határeset, ha valamelyik színű (sárga vagy fehér, esetleg vörös) aranyat többszínű gyűrűvel együtt hord az ember. Én mindenképp harmonizálót választanék.
2014. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek, nem árt ha összeillenek. De manapság már a karikagyűrű is lehet fehérarany.
2014. dec. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem feltétlen kell a könek gyémántnak lennie. Praktikus ha mindkettőt ugyanabból a színből választod. Pl. Nekem az egyik fehér, a másik sárga arany, nem szoktam őket együtt hordani, mert nem néz ki jól úgy.
2014. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Ezek szerint én k.vára színvak lehetek. Vagy csak nincs ízlésem (bár épp ma kaptam meg, hogy mindig stílusosan, szépen jelenek meg).


A két gyűrűt nem egy kézen hordja az ember. A fehér nem "üti" a sárgát (főleg mert a fehéraranynak UGYANÚGY meleg, enyhén sárgás árnyalata van, mint a sárga aranynak! Csak a ródium bevonatú fehérarany "hideg" fehér, mint az ezüst! Ezért nem ajánlott ezüstöt arannyal "keverni".).

Inkább a stílusra figyelnék.

2014. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Erre reagáltam a hozzászólásomban: "A lánykérő gyémántköves gyűrűnek "kell" e harmonizálnia a későbbi karikagyűrűkkel" az eljegyzési gyűrűbe valóban nem kötelező gyémántot rakni, lehet más drágakövet is. Emiatt úgy gondolom, hogy helyes választ adtam (a másik kérdést is megválaszoltam), ezúton is köszönöm a 24%-ot.
2014. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es, ne vedd személyesnek, mindenkit lepontoznak a GYIK-en. Elég hozzá egy unatkozó 12 éves, aki szerint trollkodni poén. Amúgy sem nagyon vannak haszontalan válaszok, főleg ilyen szubjektív kérdésekben.. egyszerűen ne foglalkozz a pontozással, több idegszálad megmarad.:)
2014. dec. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 Ideges az nem vagyok, de valahogy mostanában veszem észre ezt a lepontozó hadjáratot, és persze rosszabb ha olyan a kérdés, amit teljesen felesleges lepontozni.......... Pl. a kedvenceim x, vagy y név tetszik jobban? Odaírod, hogy x és le vagy pontozva, ha y-t írod akkor is :)
2014. dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!