Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány vagyok, és sztetek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, és sztetek mit tegyek? : van egy srác akibe beleszerettem de én csak 3. vok. Jártunk pár hónapot titokban de én szeretem és tom nem helyes amit teszek.

Figyelt kérdés
ő mindig is olyan fiú volt akinek több bnője volt egyszerre.Fogalmam sincs ilyen esetben mi a lenne a jó mkinek. a mostani bnőjével is úgy jött össze,h megcsalta az előzőt.
2010. júl. 14. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:

felejtsd el azt nyomorékot!!

nem érdemel meg egy csajt sem.

ha a bnője leszel bebizonyítod h egy nagy NULLÁT érsz..

felejtsd el:)tudom nem könnyű..:D

2010. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
te egy felettébb okos lány vagy ha hagyod magad így kihasználni de végülis azt csinálsz amit akarsz^^, 19f
2010. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
na jó, azt, hogy egyáltalán meggondoltad, ezt nem láttam. AZONNAL FELEJTSD EL, ha rám hallhatsz, kurv@ szar mindenben csak 3.-nak lenni...
2010. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

felejtsd el a srácot.tapasztalatból mondom hogy nem leszel neki az első soha..de még ha lennél is..tudnád hogy van más is.

16/L

2010. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát igen,sokan mondják,hogy hagyjam a fenébe,csak kellett egy kívülálló véleménye is,hogy biztos legyek. nehéz lesz az tuti,de túlélem.
2010. júl. 14. 14:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hogy fordulhat meg a fejedben ez az egész,ha tisztában vagy vele,hogy egyszerre több barátnőt is szokott tartani?!Ne akarj egy lenni a sok közül..
2010. júl. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Végülis a 3. hely még dobogós!


Csak annak a végén ugyanúgy nem lesz semmilye, mint a másodiknak. Néha úgy alszik, mint a mókus, farokkal a lába között, de mást nem kap az élettől.

ha ebbe belenyugszol akkor előbb-utóbb elfogadod, hogy mindenben csak 3. lehetsz és a végén rájössz, hogy az életed és vele együtt te sem érsz mást csak 0-t.

Legyél értelmes, hagyd el azt a f@szt és ne is fuss bele ilyen kapcsolatokba. Nem értem, miért vállaltad fel egyáltalán??

2010. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Haggyad ha neki ennyit számítanak a csajok...

vagy jobb érzés lenne ha meglátnád a folyosón egy másik csajjal smárolni?

2010. aug. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

velem is volt ilyen

azt mondom hagyad mert csak megbanod a vegen tuti marad a csajjal ha te mar nem leszel neki eleg erdekes

2010. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!