Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, titokban bele szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titokban bele szoktatok nézni párotok telefonjába vagy határidőnaplójába?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 08:50
 1/6 viktor123456 ***** válasza:
100%
Soha
2013. aug. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van csajom, szeretem megnézni a zenéit, képeit, hát ha nekem is tetszenek.

De sms vagy hasonló... Azt nem.

Szerintem vannak neki is mondjuk barátnői, akik esetleg megosztanak vele valami személyeset, és én abba olvassak bele?

Meg ha az ember bízik a másikban, nincs is igénye erre.

2013. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt vallom hogy ami az enyém az övé is és fordítva is, úgyhogy ha megnézem akkor nem titokban.
2013. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első kettő ment a zöldkéz:)
2013. aug. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem nézem meg, mindenkinek kell egy kis magánszféra, még akkor is, ha a párom, ezek pont beletartoznak...

Aki féltékeny csak az nézegeti titokban a párja telefonját/határidőnaplóját, stb...

2013. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 hete megváltoztattam a jelszavam fb-on mert a párom meg akarta szabni h kivel mit beszélgethetek. Folyamatosan azon van h megszerezze a jelszavam, nézi az előzményeimet stb. Költözni akar, folyamatosan veszekszik, gyülölközik stb.
2013. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!