Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kérték már meg valakinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérték már meg valakinek a kezét fülbevalóval?

Figyelt kérdés
Vagy valami mással?
2014. dec. 29. 08:47
1 2
 1/16 Párolt galóca ***** válasza:
74%
Nem hallottam még ilyenről. De ha ezt beszéltétek meg, hogy ezt szeretnéd, akkor ez annyira két ember magánügye, hogy senki más véleménye nem számít.
2014. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ezzel kérte meg a kezem a párom, szenteste 2 pár szép fülbevalóval, mert nem tudta a gyűrűméretem, pedig már másfél éve együtt élünk és tudja hol vannak a gyűrűim.

Csak kíváncsi lennék, hogy vajon én vagyok az egyetlen, akinek fülbevalóval kérték meg a kezét? :)

2014. dec. 29. 09:09
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked a füledet kerték meg, nem a kezed..:)
2014. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én is mindig ezzel szivatom a párom :)

Mondjuk jobb is lesz majd együtt menni gyűrűt nézni, mert így legalább olyat veszünk, ami tetszik :)

2014. dec. 29. 09:13
 5/16 anonim ***** válasza:

milyen édes vagy :)

Először azt hittem a kérdésben majd azt fogod feszegetni, hogy uristen, a pàrom biztos szeret?-és társai :)

Sok boldogságot!

2014. dec. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! :)
2014. dec. 29. 09:51
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég rendhagyó, de legalább lesz egy vicces sztoritok. :D Én a helyében biztos valami gagyi bizsu gyűrűt vettem volna, utána együtt megvettük volna a rendeset. De a fülbevaló is tökéletes.
2014. dec. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyűrű nélkül kérték meg és utána vettük együtt a gyűrűt. Gondolom biztosra akart menni, csak akkor költ rá, ha igent mondok.
2014. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer halottam már nyakláncos kézkérésről, mert a lánynak a munkája miatt nem lehetett gyűrűje, meg nem is szerette. Az külön figyelmesség volt a fiú részéről. Szerintem a párod is aranyos, majd az esküvőre választhattok közösen gyűrűt, ha úgy gondoljátok.
2014. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Legalább különlegesre sikerült a lánykérés.
2014. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!