Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy jóképű férfi egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy jóképű férfi egész eddigi életében minden nőt megkapott, akit csak akart, tud hűséges lenni hosszútávon? (gondolatok eljegyzés előtt)

Figyelt kérdés

A barátomról van szó, aki meg szeretné kérni a kezem. Még csak 8 hónapja vagyunk együtt, bár nagyon szerelmes vagyok, vannak kétségeim.

Egy közös ismerőstől tudok a terveiről. Ez az ismerős amúgy nagyon le akar engem beszélni erről az egészről, mert ismeri régóta a srácot, és "lelőtte a poént" előre.

Csak annyit mondanék a kapcsolatunkról, hogy a barátom a harmincas évei elején jár, én 4 évvel fiatalabb vagyok nála. Megismerkedésünk előtt tényleg nagykanállal habzsolta az életet, a külső adottságai miatt volt is rá bőven lehetősége. Bár ebből nem csinált titkot előttem, elmondta, hogy eddig mi volt, és ezután már nem így tervezi. Az előző kapcsolataiban volt néhány félrelépése is, de voltak olyan évei, hogy nem volt párkapcsolatban senkivel, csak a kalandoknak élt.

Tudom, hogy most bőven lehet pro és kontra tapasztalatokat és történeteket felhozni, légyszi osszátok meg velem.


2015. febr. 13. 22:19
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
37%
Az ilyen ember sosem valtozik,ugyan mar.
2015. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
94%
8 hónap után csak akkor mondj igent, ha te is őt képzeled el magad mellett 10 év múlva.
2015. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
94%
Én várnék még a helyedben. 8 hónap együttlét, egy nem nagy nőzős férfival is kevés egy átgondolt esküvőhöz.
2015. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%

Hogyha eddig meg sem fordult a fejében, hogy nőt elvegyen, akkor lehet, hogy beindítottál benne valamit. Az is lehet, hogy az esküvő után rátör majd a pánik és kefekszik valakivel nosztalgiából. Ha meg is kéri a kezed, ne add magad könnyen. Az ilyen pasiknál addig kell húzni a húrt, amíg lehet, és még házasság után is éreznie kell, hogy ugyan megkapott magának, de van külön életed, hobbid, eljársz ide-oda, van pasi, akit érdekelsz. Hadd teperjen, hogy kifáradjon, ne akarjon másik nőre nézni. Ha úgy érzed, lehet, hogy más nő is van a képben, ürítsd ki jól, mielőtt elmegy otthonról. Tudod, jóllakott disznó nem mindig álmodik makkal. Ismerek egyébként hasonló pasit. Görög isten, könyörögnek a farkára a nők. Szerintem pont ettől gyanítom hogy kicsit biszex lehet.

Na, azért ne ijedj meg, léteznek még csodák!

2015. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
77%

Hogyan viselkedik melletted?

Azonkivül,hogy szerelmes vagy belé, más szempontból is boldog vagy mellette?

2015. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
83%
Nem lesz hűséges, ismerek több ilyen férfit. Viszont mindegyikük barátnője/ felesége azt hiszi, hogy őt aztán soha nem csalná meg a párja.
2015. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
73%
Egy ideig hűségesek tudnak lenni, ameddig tart a 'rózsaszín' szerelem. Ez általában 1-2 év. Aztán megjelennek az újabb nők. Én legalábbis ezt tapasztaltam ennél a férfitípusnál.
2015. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 viktorvarga ***** válasza:
14%

Szerintem nemvolt az olyan nagy dugó ha évekig nem dugott...

De ha tényleg megteheti h válogasson és téged akar..akkor te biztos egy fasza nővagy.

2015. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
83%

Az ember olyan tud lenni, amilyen akar lenni. Ha hűséges akar lenni, akkor az lesz, ha nem akar az lenni, akkor nem lesz az.

De, hogy értsd mit írok és ne vedd sértésnek: Ha te nem akarsz bízni a párodba a múlta miatt, akkor ő a feje tetejére is állhat akkor se fogsz bízni benne, ha akarsz bízni akkor akár mit csinált bízni fogsz benne. Persze ez rossz példa, mert el is játszhatja, de minden az emberen és az akarásán múlik, ez a lényeg. Szerintem nem a környezeteddel kéne ezeket megbeszélned, hanem pároddal.

2015. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
93%
Több ismerősöm is van, akinek sikerült megváltozni, mert érdemes volt azért, akiért. A "kedves" ismerősöd meg lehet, hogy csak irigykedik. Ennek ellenére ha már megkérdezted, nem ajánlom, hogy igent mondj, mert ha tényleg ő lenne az "igazi", akkor megbíznál benne, akármilyen is volt a múltja, és 8 hónap után is tudnád, hogy mit mondj.
2015. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!