Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagy bunkóság visszautasítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság visszautasítani a lánykérést/eljegyzést?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 23:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%
nem. de minek vagy akkor vele???
2015. febr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Miért lenne az?

Akkor az is bunkóság, ha a pasi nem kér meg?

Nem az. Nem is szerelem, de nem bunkóság.

Bunkó legfeljebb a stílus lehet, amivel a visszautasítás történik.

2015. febr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%

A körülményektől függ.. Ha évek óta szédíted, akkor óriási bunkóság.

Ha nem jártok, és nem is tetszik, akkor nem az...

2015. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
40%
Én eddig kétszer mondtam a páromnak nemet, mert az első "megkérésnél" még nem volt önálló anyagi forrásom és úgy nem akartam megházasodni, másodszor pedig épp a munkámat vesztettem el és ismét ugyanaz volt az ok mint először.
2015. febr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

Ha meg valaki nem erzi ra keszen magat, akkor nem erzi, nem szabad eroltetni semmit sem, mert az nagyon nem jo.


Az igaz, hogy tud fajdalmat okozni, ha visszautasitjak az embert, de ha igazan szereti a valasztottjat, akkor megerti es ha eljon az ideje, akkor ugy is megfog tortenni a dolog.


Maik oldalrol bunkosagnak nem bunkosag, de azert azon en is elgondolkodnek, hogy miert vagyok a parommal, ha nem akarnek hozzamenni.


De ez tobb mindentol is fugghet, tul korai, stb.


De mint minden kapcsolatban KOMMUNIKACIO.

Meglehet beszelni, ha most nem jo, miert nem jo, majd kesobb, stb. hogy ne legyen banto annyira.

2015. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
29%

23:37 teljesen ertheto az indok, hogy miert nem akartad. De sajnalom szegeny parodat is, hogy 2-szer is nemleges valaszt kapott.


Ti eletetek, ti tudjatok.

2015. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%

*marmint 2-szer kerte meg rosszkor.

Van ilyen.

2015. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Három és fél év után nem éreztem úgy, hogy igent mondhatnék, de attól még szeretem. Mondtam már neki, hogy nem vagyok ezeknek a puccos dolgoknak a híve, úgy tűnik, hiába :-D
2015. febr. 10. 23:51
 9/31 anonim ***** válasza:
75%

"Három és fél év után nem éreztem úgy, hogy igent mondhatnék, de attól még szeretem."


Erősen sántít valami.. de nyilván érzed te is, hiszen feltetted a kérdést.

2015. febr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Családi válságok kellős közepén vagyok, lelkileg nem tudom beleélni magam a dologba. Szeretem a páromat, mert mellettem áll, csak borzasztóan rossz időpontot választott.
2015. febr. 11. 00:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!