Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hol tudnám ugyan ezt a fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnám ugyan ezt a fehér arany eljegyzési gyűrűt megszerezni?

Figyelt kérdés

[link]

50-es méretben!

Sajnos a párom elhagyta, mert nagy volt az ujjára. Fontos lenne nagyon, el is van keseredve miatta.

Rengeteg üzletben érdeklődtem és webshopokon is szétnéztem, de csak hasonlót találtam. Örülnénk ha sikerülne pont ilyet. Aki tud segíteni hol tudnánk megvenni vagy hol rendelhetném meg hálás lennék!


2015. febr. 26. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hol vetted előzőleg?
2015. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ott voltam legelőször, azt mondták, hogy még egy nincs sajnos. Ritka gyűrű.
2015. febr. 26. 13:30
 3/11 anonim ***** válasza:

Ékszerész megcsinálja.

Máshogy nem megy.

2015. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak hátha meg tudják mondani a típusát, és akkor kicsit könyebb a keresés.
2015. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem sikerül megtalálni valahol az országba akadhat ilyen hátha, ha más nem akkor egy hasonló is jó lesz, annak is nagyon fog örülni. :) De még nem adom fel.
2015. febr. 26. 13:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Gyönyörű gyűrű, remélem találtok egy ilyet, vagy hasonlót. Bújom a netet, de csak hasonlót találtam, és ez csak fehér arannyal bevont. :-(


[link]

2015. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 6-os vagyok. Nézz itt körül. A 2-dik oldalon, felülről a 8-dik is hasonló.


[link]

2015. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Most nézem, hogy most már csak a főoldalt hozza be. Írd be a kövek számához, hogy 6-10 db, és akkor amiket kihoz, ott a 2-dik oldalon felülről a 8-as hasonló. Remélem így már meg lehet találni. :-)
2015. febr. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a keresgélést, rendes vagy :)

Szép, de sajnos nem annyira mint amit keresek, meg nem olyan :(

2015. febr. 27. 13:12
 10/11 anonim válasza:
Fehér-arany? Véletlenül nem kék-fekete?:o
2015. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!