Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy tudok ültetőkártyát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok ültetőkártyát készíteni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 24. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Minek kell ültetőkártya? A vendégek többsége úgy is az mellé ül, akit ismer és szívesen van vele.
2015. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Fontos egy esküvőn az ültetési rend,nagyon is.Hogy ne legyen káosz,kedves első.Ha mindenki odaülne,ahová akar,mondjuk egy asztalnál marad három szék,és belép a sorban következő négyfős család,akkor egy ember átül máshová?vagy elkezdik átrendezni a termet,hùzgálni a székeket?Te sem gondolod komolyan!De a kérdezőnek:Nem nagy összeg az ültetőkártya,ha profira bízod,akkor sem,a többi összeg mellett fel sem fog tűnni.De ha magad akarod készíteni,akkor számítógép,fényes papír,vagy ami tetszik,és persze nyomtató kell hozzá.
2015. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Hát nálunk nem volt ültetőkártya, mégsem volt káosz. A rokonaim lehet, hogy nem zsenik, de a popójukra ülni azért tudnak.
2015. ápr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van gépem és nyomtatóm is. Az a kérdés, hogy 2013-as Wordben hogy lehet készíteni vagy milyen program kell hozzá?
2015. ápr. 24. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
ehhez szerintem semmilyen extra program nem kell. megcsinalod az elso sablonjat, beilleszted egymas ala sokszor, csak a neveket szepen egyesevel irod be a sablonokba. tehetsz bele kis kepet is a nev melle, vagy ahogy neked tetszik
2015. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk kartonpapírt és sima színes papírt és ollót amivel recés oldalt csináltunk neki plussz persze nyomtató. Még lehet rá kis masnit is készíteni.
2015. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En kezzel csinaltam, pillango formaju ultetokartyat.


Jo par napig elvoltam vele, de nekem nagyon tetszett.

2015. ápr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Wordbe csinálsz 6*2-es táblázatot egy oldalra, aztán szépen átmásolod minden lapra és beírod a neveket. Ha akarsz vannak jó képek, amiket rá lehet tenni a nevek mellé. Vehetsz vastaga és színes papírt és kész. Mi így csináltuk...
2015. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!