Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehet olcsón, ötletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet olcsón, ötletes esküvői meghívót készíteni/venni?

Figyelt kérdés
Valakinek van ötlete, hogy hol vagy hogyan lehet olcsón ötletes esküvői meghívót készíteni vagy készíttetni?

2015. márc. 20. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Ráírod egy A/5-ös lapra, hogy "5letes esküvői meghívó", alá a dátumot, meg a többi sablonszöveget, majd ezt megismétled annyiszor, ahány meghívott van.

Jéééé :D

2015. márc. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Számítógépen szövegszerkesztővel, esetleg photoshoppal, attól függ milyen képet akarsz rá. Veszel szép papírt a nyomtatáshoz és kész is. Sokkal személyesebb, mint a sablonok.
2015. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kettes jól írta, de szerintem nem is kell sem szerkesztőkhöz, sem photoshophoz sem értened. Szerintem lehet találni neten olyan meghívókat, amik igazából készek és max. csak a szövegen alakítasz, aztán meg nyomtatsz, ha nincs otthon nyomtatód, az is megoldható és még úgy is olcsóbb lesz.
2015. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első válasz írónak üzenem, hogy rendkívül hasznos volt a válasza! Ja, nem mégse!
2015. márc. 20. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Vegyetek ragasztós rész nélküli post-itet, írjátok rá a meghívó szövegét "Béluska és Gizike március 48-án 27 órakor tartott esküvőjére Bécs belvárosába hívunk szeretettel. U.I.: Fejtsd meg a kódot! :)". Mellé vicces grafika, akár pálcikarajz rólatok. Ezt ragasszátok rá valamilyen színes kartonlapra, vagy sima papírlapra.

Lehetne azt, hogy a kamu dátum lenne az igazi, tehát pl. a 48-án az valójában 12-e lenne úgy, hogy a 4+8-at össze kell adni, a 27 óra meg valójában 9 óra, mert 2+7 az 9. Lehet ez így baromság, de ha nem akartok nyomdában nyomtatni, meg szép papírra elkölteni az összes pénzeteket (iszonyú árak vannak), akkor ennyi olcsó megoldás jutott eszembe.

2015. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a pirexben vettem papirt hozza, ott lehet kapni ilyen kepeslap alaku, öszehajtott, szines kartont, ami rendesen meretre van vagva. Powerpointban megszerkesztettem szep ciradas betutipussal es munkahelyen kinyomtattam oket. Vettem meg hozza atlatszo dekorlapot, amin gyonygyhaz szinu indak vannak es abbol vagdostam kis haromszogeket az elolap 1-1 sarkara ragasztottam. Egyebkent, ha különleges meghivot szeretnel, akkor erdemes google keptalalatok kozott nezelodni handmade meghivok kozott.
2015. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá?

Szerintem itt tök olcsó az átlagos árakhoz képest:

[link]

Én innen rendeltem. Előtte gondolkodtam olyanon, hogy valami virágmintás papírra otthon nyomtatunk, és beletesszük kémcsőbe, de a papír és a kémcső drágábban jött volna ki, mint a fenti oldalon.

2015. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!