Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Meghívjam a testvérem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívjam a testvérem az eljegyzési bulira, ha ő csak közmunkás, én és a párom meg ismerőseink, vállalkozók és üzletemberek vagyunk?

Figyelt kérdés

Tud a hírről, de a bulit nem említettük még neki.

Keveset beszélünk, aminek az anyagi dolgok az okai.

Ő megelégszik a közmunkás életével.

Én és a párom teljesen más közegben élünk, más életszínvonalon.

Egy barátunkat se ismeri, nem tudom jó döntés lenne-e egy ilyen társaságba őt meghívni?

El tudna vegyülni, vagy jól érezné magát a bulin?



2015. ápr. 27. 18:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
90%
Gratulálok! Igen, ilyen a fajtád.
2015. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenézed a saját testvéredet, akkor talán jobb ha nem hívod el a bulira, legyetek csak el a sznob férjeddel és a társaságotokkal.
2015. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
97%
Megjott a napi troll.
2015. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen kérdés eszembe sem jutna. A testvéred! Megérteném ha azért írnád ki a kérdést, mert 5 éve nem beszéltetek mert olyan rossz a viszony, vagy valami hasonló indokkal..na de így, hogy a munkája miatt nem..

Én biztos meghívnám, és baromi magy lelkiismeret-furdalásom lenne, ha eltitkolnám előtte a bulit és mindenki más meg ott van. Szerintem ne te döntsd el előre, hogy ő jól érezné-e magát! Hívd meg, ha akar elmegy, ha akar nem. Ha nem érzi jól magát akkor úgy is hazamegy 1 óra után. De add meg neki a lehetőséget egy közös ünneplésre veletek!

2015. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
96%

Hányingerkeltő ahogy beszélsz. Inkább ne hívd meg, biztos sokkal jobban fogja magát érezni.


A barátaiddal egyébként nem biztos, hogy lenne bármi baja, de hogy te végtelenül sznob és lenéző vagy vele szemben, ez nem kérdés.

2015. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%
A foglalkozás még semmit nem mond az emberi értékről.
2015. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:

Nem kérek a lenéző válaszokból.

A kérdést őszintén írtam ki, mert nem tudjuk a párommal mit csináljunk.

Gondoltam hátha írnak pár jó gondolatot itt, de eddig nem úgy tűnik.

2015. ápr. 27. 18:37
 8/65 anonim ***** válasza:
97%

nem ,ne hivd meg ,lehet csak 20ezres oltony lenne rajta ,vagy sort inna meregdraga konyak helyett ,kinek hianyzik ez?

komolyra forditva a szot ,ha a kerdes nem szivatas ,akkor huzd le magad a wcn...

2015. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

4es, köszi a választ.

Arra is gondoltunk, hogy csak futólag megemlítjük neki, hogy nincs-e kedve az ismerőseinkkel bulizni egyet, és majd kiderül arra mit mond, utána ha igent válaszol, elhívjuk.

2015. ápr. 27. 18:40
 10/65 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért nem hívnád meg, mert ő nem vállalkozó/üzletember?
2015. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!