Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak én érzem ezt nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem ezt nagyon korainak?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, 20 éves lány vagyok. Egymás után jelentik be a szaktársaim, hogy passziváltatnak mert babát várnak. Fb-on is az ismerőseim posztolják ki az ultrahangos képeiket, eljegyzés mindenhol. 20 évesek..

Elgondolkodtam, hogy vajon én késtem el valamivel? De aztán mégis arra jutottam, hogy nem.

Volt már komoly párkapcsolatom, de ha még most is együtt lennénk sem jutna eszembe az eljegyzés. Nem gondolom, hogy értelen lenne a gondolkodásom, de én valahogy túl korainak érzem.



2015. máj. 18. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok én is, egyetemista és nekem is nagyon furcsa :) Mondjuk én nem tapasztalok ilyesmit.

Szóval ne aggódj, nem vagy egyedül.

2015. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Még jó, hogy minden ember más. Neked ez korai lenne, nekik nem.
2015. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Nagynéném 39 évesen szült veszélyeztetett terhesen (cukorbeteg) egészséges gyönyörű gyereket.


Aki 20 évesen szül manapság milyen anya lesz belőle ?


A gyerek fogja fölnevelni őt, de abba nem lesz köszönet.


Aztán 30 éves korban válás után lehet fűrészelni a házat, bútorokat meg a gyereket.


Örülj neki hogy kimaradsz ebből.

Majd ráérsz gyereket szülni mikor eljön az ideje, nem pedig divatból hogy legyen mit mutogatni facén.

2015. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egyik szaktársam 2 év együttlét után összeházasodtak, és most 3 hónapos terhes. Mi, a volt párommal két év után szakítottunk.

Sőt, aki bukott egy évet és tavaly érettségizett is kiposztolt egy ultrahangos képet, hogy kisfiú lesz. Ezeken teljesen le vagyok döbbenve. Főleg azon, hogy ezek nem a r'banc kategoriába tartozó ismerőseim, hanem a.. nem is tudom hogy jellemezni őket.. 1-2 olyan.. tavasztündér jelenség. Tehát a légynek sem ártanak. Én elhisizem, hogy neveltetésfüggő, de mégis nagyon korainak találom.

2015. máj. 18. 22:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen mindig azt gondoltam hogy majd korán leszek édesanya, most 23 vagyok és nagyon vágyok rá sokszor.
2015. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem akarom védeni őket így ismeretlenül, de miért ítélkezel?

Nekem van olyan ismerősöm, aki 19 évesen férjhez ment, rá 2 évre szült és azóta is boldogok. Ezt mindenki maga érzi, hogy elég érett-e rá.

Egyébként nem hiszem, hogy ez általános jelenség lenne mindenhol: a volt gimnáziumi osztályomban 31-en voltunk és még senki sem házas és senkinek sincs gyereke (most 25 évesek vagyunk).

2015. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mas :) en pl nagyon szeretnem ha 23 eves koromra mar meglenne az elso gyermekem :)

18/L

2015. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én ismerősi körömben is nagyon felkapott dolog lett, hogy most boldog-boldogtalan gyereket szül. Főleg a kopasz valagukra, se munka, se befejezett iskola, semmi.


25 éves leszek egy hónap múlva, és még mindg nem érzek késztetést arra, hogy gyermeket vállaljak. Pedig mindketten dolgozunk a vőlegényemmel, és immár 4 éve vagyunk boldog pár. :)

2015. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenki a sajat sorsanak a kovacsa, a sajat boldogsagaert felel.

Lehet, hogy neked a bulizas, utazas, karrier, stb. a fontos, masnak meg a gyerek es a csalad.

Minden ember eredendoen kulonbozo es mas dolgok okoznak nekik oromet. Ezeket a dolgokat nehez neha megerteni es elfogadni, de talan nem is nagyon kell veluk foglalkozni, amig mindenki boldog.


Tehat lehet, hogy neked ez nagyon korai, nekik meg pont idoban van, megint mas meg soha nem akar gyereket es amugy is a lovakhoz vonzodik.


Ne foglalkozz tul sokat altalad tavolrol vagy csak alig ismert emberek eletut-donteseivel, amig azok nincsennek rad kozvetlen kihatassal.

2015. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Anno én is pislogtam egyetemen az ilyen szaktársaimon. Én ráfogtam arra, hogy katolikus egyetem, más neveltetés, mert a többség a "klasszikus" nagycsaládos modellből jött... nekik természetes volt, hogy egyetem alatt házasodtak, gyereket vállaltak. Nekem nem.

25 éves fejjel már azt mondom, vágyom rá. Nekem most jött el az ideje. Egyszer neked is el fog. :) Nem vagy éretlen, csak neked más a megszokott.

2015. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!