Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a legutolso pillanatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legutolso pillanatban lemondok egy hetvegi ket napos randit (meg nem volt szex- es most ugye valoszinu lenne, de en meg korainak erzem), akkor a srac megsertodhet vegleg?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Nálam legalábbis a pofátlanság legteteje amikor nagyban készülök, várom hogy jöjjön a másik, aztán aznap lemondja, hogy ja bocs, nem megyek.


Legalább 1-2 nappal szólj előtte. Amúgy mi az a halaszthatatlan dolog ami miatt le kell mondanod?

2014. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti megsértődnék, alapból is sértődős vagyok... Ha nem akarod, ne menj el. De szerintem is bunkóság ilyenkor lemondani:/ A lényeg, hogy akarsz-e szexet vagy nem? 17f
2014. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már tényleg bunkóság lemondani.
2014. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mi okból mondod le. Ha nyomós indokod van rá, ami nem kamuzás, akkor lehet megérteném, de ha már valaki a randikat is lemondja, azt el is küldeném abban a pillanatban.
2014. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is megsértődnék, abban a pillanatban látnál utoljára. Nem hiszem el hogy most találtad ki hogy nem akarsz szexet, tehát illett volna korábban szólnod. Sőt, ha csak nem vagytok 15 évesek, szerintem a srác nem is erőltetné ha mondanád neki.
2014. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazabol meg volt beszelve a randi, de az nem, hogy 2 napos! Tegnap este irt, hogy akkor holnap este 7 kor indulunk? En meg irtam, hogy azt hittem vasarnap megyunk... De hirtelen ravagtam, hogy jo, akkor menjunk holnap...

Nem gondolkoztam, es most reggelre kicsit belegondoltam, es igy kicsit felek...


Allitolag o emliette, hgy 2 napra megyunk, en erre nem emlekszem. Felreertes.

2014. máj. 10. 13:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy tálalod a lemondást. Ha őszinte vagy, én nem sértődnék be.
2014. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg neki, hogy szerinted még korai? Így el is tudsz menni és minden tisztázva lenne. Ha szeret, vár rád.
2014. máj. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó az indokod. Ha mindenáron le akarod mondani, akkor gondolkozz el azon, hogy mennyire tartod komolynak ezt a dolgot kettőtök közt.
2014. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is tuti megsértődnék nem is a szex miatt hanem a pofátlanság miatt.
2014. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!