Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Majdnem minden volt oszt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem minden volt oszt. Társam férjhez megy, én meg csak kapkodom a fejem.26 évesen még korainak érzem. Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd!

Van aki 19 évesen megy férjhez, van aki 45. Nem vagy lekésve semmiről! Ha korainak érzed, ne menj férjhez;)

2009. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Normális? még szép. nehogy azért menj férjhez mert mások férjnél vannak. te szeresd a párod papír nélkül és majd ha elérkezettnek látod az időt akkor menj férjhez. a házasság lehet csak rontana a dolgon ( egy jó tanács: nagyon gondold meg a házasságot, főleg a gyerekvállalást: az én szüleim elváltak és borzasztó így élni)

Még sok együtt eltöltött boldog percet kívánok nektek!


18 L

2009. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt, azóta meg már nem is akarok inkább házasodni, de boldog kapcsolatban élek hosszú évek óta. Az osztálytalálkozón a többiek meg már a válásaikat mesélik (sajnos).
2009. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Korai, vagy sem, te tudod. Azzal viszont számolj, hogy ahogy mennek az évek, egyre nehezebb lesz férjhez menni. Van egy bölcs mondás: a lány akkor menjen férjhez, ha kérik.
2009. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én is ennyi vagyok, és nálunk alig ment férjhez valaki. Rossz osztályba jártál :)
2009. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
XD én is így vagyok,csak nálam nem házasodnak hanem szülnek,pedig még csak 21 évesek vagyunk:DÉn meg irigykedem és kapkodom a fejem mint te sőőőt már ott tartok,hogy szégyenlem,hogy én még nem szültem:D
2009. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
nálam is ez van. 28 vagyok,de a régi osztályomból egy csomónak van már gyereke meg férje.Mondjuk én örülök,hogy nekem nincs,mert egyáltalán nem vágyom még rá.Csak csodálkozom,hová sietnek ezek? :) Én inkább élvezem a fiatalságom meg a szabadságom. ;)Később érünk,ez van.De én örülök ennek...
2009. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
én is 26 vagyok,és nekem is szinte a volt osztálytársaim 80%a nös vagy férjhez ment,vag y van gyerek...én is csak kapkodom a fejm,mikor meglátok egy ujabb esküvöi képet....
2009. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez verseny?


Egyébként mostanában az a trend, hogy a fiatalok 30-35 évesen házasodnak, hiszen a mostani gazdasági rendszerben az önálló életkezdés nem is sikerülhet sokkal előbb.

2009. aug. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én az ellenkezőjét tapasztalom. Az általános iskolai osztályból senki sem házasodott, a középiskolából pedig 1 lány, meg én az idén. Fiúknál sehol semmi. Meg nem is ez a baj, sok mindenkinek komoly kapcsolata sincs, vagy volt, de szétmentek pl.6 év után (ami azért szerintem elég sok idő)24L
2009. aug. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!