Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kellene ezt finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene ezt finoman közölni? El lehet e esetleg titkolni? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy 21 éves lánya, elég felszínes a kapcsolatuk. A nagylány megpróbált már szétválasztani minket. Egy évben kb kétszer találkoznak, mert nem akarja látni az apját. Ellene lett nevelve.

És van egy lassan 10 éves kisfia. Őt nem láthatja, az anyja nem engedi. Évente kb egyszer tudja kiharcolni.

Most lesz az eljegyzésünk, majd fél éven belül az esküvőnk. Ezzel kapcsolatban tettem fel a kérdést. A két nő, akitől a két gyereke van, tuti kiborulna és ámokfutásba kezdene. Értem ezalatt a lejáratást a messzebb élő családtagok előtt, facebookon, és biztosan kapnánk egy jó pár telefonhívást is tőlük. Nem igazán akarják, hogy egy másik nő legyen a volt párjukkal.

Viszont ha akarjuk eltitkolhatjuk, hisz csak pár ember lesz ott. Nem a felhajtás a fontos, hanem a páromnak, hogy a felesége legyek.


2015. máj. 23. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
a 21 éves lánynak van 10 éves kisfia? Milyen család ez? Jézusom
2015. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

A párod közölje a két exével, hogy kussoljanak és szálljanak le róla, bírósági úton pedig harcolja ki a folyamatos láthatást.

Ha küld gyerektartást akkor olyan nincs, hogy az anyja nem engedi...

2015. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 To7ka ***** válasza:
17%

Miért akarsz hozzámenni egy pasihoz, aki összejött 2 ilyen őrült nővel, elvette őket, csinált 1-1 gyereket, elhagyta őket, majd gyakorlatilag félsz az őrült exei miatt. És a hozzáállásod nézve megint elég vacakul választott. Értem én, hogy kicsit késő ezen elgondolkozni, de Te is az a rohanjuk le az oroszokat télen típus vagy, hiába tanultál történelmet... Leendő férjednek elég kusza történelme van..


No de hogy a napokban unatkozó nick után pontozó (én lassabban olvasom már megint vissza a saját válaszom, minthogy megérkezzen rá a hiszti, ahogy többi nickes felhasználóra is hogy közösülnétek sünnel mert erre van időtök-.-), kedves felhasználók legalább ne fussanak az admin után jelentgetni legyen egy korrekt válasz is:


Totálisan a Ti dolgotok egy esküvő, ha ennyire bolondok ezek a volt feleségek, szökjetek ki külföldre ketten. Nagyon szép utakat szerveznek, közeli családtagokkal befizettek (árban ugyanott vagytok), és egy nagyon szép helyen összeadnak titeket. Nem kell facebookra posztolgatni a magánéletünk, és boldogság van!!:)) Amúgy is leendő férjednél már unhatják, hogy állandóan házas/elvált/házas/elvált/házas...

Vagy teljesen sz.arjátok le. A Ti boldogságotokba ne szóljon bele senki, pláne ne őrült exek. Előbb utóbb úgyis kiderül, ha mégis időt tölt a gyerekével leendő férjed, csak illene megismerned őket. Mondhat bárki bármit, segíts ennek a jó embernek végre lezárni az igen pocsék múltját, Te legyél végre egy jó választás, és tűnjetek el a rosszakarók szeme elől. Próbáljatok teljesen új lapot nyitni, és csak a fontos dolgokat rendezni a múltatokból (pl a gyerekek kérdését..:/)

2015. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem kamu a kérdésed,de szerintem senki nem borulna ki, meg senki nem kezdene attól ámokfutásba, hogy valaki eljegyzést csinál. Ne felejtsd el a két nő is volt már a helyzetedbe, és te is leszel az övékbe még:D Mert mindegyikük úgy indult a fazonnál, ahogy te, és most ők vannak ott, ahol te leszel.

Ilyen pasinál ez tuti:D

2015. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első! Kicsit félreolvastad. Nem a lányé a 10 éves.

Nem volt még nős a párom.

2015. máj. 23. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze,10-20 év után nem leszarja mindkét nő az exét szerinted? Meg komolyan belehergeled magad egy még meg sem történt szituációba? A lőtéri döglött kutyát nem érdekli az esküvőtök, nem az exeit, akik évek óta nem látták őt. Paranoiára hajlamos vagy, ugye?
2015. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok paranoid. A volt párjai szeretik, ezt tudom, de nem ez volt a kérdés lényege. Ha nem így lenne, akkor egyik sem jött volna ide cirkuszolni, mikor a lányunk vagy a kisfiunk megszületett. Sőt. Ezt mindketten elismerték. Az utóbbi ex pl azért ejtette a páromat, mert agyvérzése volt, és nem épült fel azonnal, és neki nyomorék nem kell. Azóta felépült teljesen, újra dolgozik, és így már az exnek is kell.
2015. máj. 24. 09:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Ti hány évesek vagytok a párocskáddal? 3? 4? 5?


1. Mi az, hogy nem engedi látni az anyja? Talán inkább a párod szarik bele, mert normális apa az első olyan alkalommal, hogy az anya akadályozza a láthatást, a gyámhatósághoz fordulna, a 3.-4. alkalom után pedig ügyvéddel és tanúvallomássokkal a bírósághoz... tudod... irányítani meg akadályozni csak azt lehet, aki hagyja.


2. Ki nem szarja le, hogy két felnőtt ember házasságáról mit gondol olyasvalaki, akinek semmi köze az illetőkhöz?


3. A telefont nem kötelező felvenni, a facebook hozzászólásokat le lehet tiltani, durva esetben zaklatásért feljelentés. Ha normális rokonaitok, ismerőseitek vannak, és ti is normálisak vagytok, akkor eleve nem értem, mit lehetne lejáratni?? " A Juli, az a hülye k**va ellopta tőlem a Pistit, igaz, 7 éve nem vagyunk már együtt" vagy mi??? Ne röhögtess már!!!

2015. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Jó ég, milyen cinikusak a kommentelők.

Az a véleményem, hogy tényleg ne törődjetek a volt barátnőkkel. Lényegében az előttem szólóknak van valami igazságuk, már ami a láthatást illeti. Csak nem mindegy milyen köntösbe bújtatjuk. :)

2015. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!