Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretethiányos fiú vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiányos fiú vagyok, ezt jobb titkolni ismerkedésnél vagy jó, ha tudják a lányok, hogy én ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Nem csak szeretethiányom van, hanem hajt a vágy, hogy én is szeressek egy lányt, hogy megöleljem, megcsókoljam, szóval én is szeretnék adni valamit már végre egy lánynak, de nem akárkinek, hanem, aki megérdemli. :)

2013. márc. 6. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyira titkold el, hogy ne úgy jöjjön le hogy te vagy a "nyápicabb" a kapcsolatban - azt hagyd meg a csajnak. Azt akarjuk érezni hogy erős, férfias barátunk van, nem valaki, akit nekünk kell ápolni.
2013. márc. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
2013. márc. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
név?
2013. márc. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem csak akkor mondd el, ha már "mélyebb" a kapcsolatotok. Az előtt ne mert akkor azt fogják hinni, hogy mindig téged kell majd babusgatni.
2013. márc. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt nehogy mondd nekik mert akkor egy nyálas pasinak fognak gondolni és lefognak koptatni
2013. márc. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem jobban jarnal, ha tennel utalast ra, legalabb is ne jatszd meg magad. Hiaba jatszod meg a vagany sracot, egy ido utan ugy is lejon majd, hogy milyen is vagy valojaban. Minek titkolni? Te ilyen vagy es kesz! Ha tetszik tetszik, ha nem nem!
2013. márc. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne bohóckodj, előbb-utóbb úgyis kiderül. Aztán csak még röhejesebb leszel mint amúgy... Ne játszd a Terminátort ha nem vagy az. Nem minden csajnak ez az elvárása... Legalábbis remélem!
2013. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 FannaL ***** válasza:

Mondjuk én tökre aranyosnak tartom, ha valaki szeret "bújni". :D Szerintem egy olyan lányt válassz aki ezt szereti benned. Úgy is előbb utóbb kiderül, mert ha sokszor csinálod ezeket rá fog jönni a titkodra. :)

Szval kinek a pap kinek a papné. De igen inkább titkold.

2013. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Titkolni nem érdemes, mert előbb-utóbb úgyis feltűnik. Én mondjuk nem szeretem, ha valaki túl érzelmes, mindig kétségbeesek és megijedek ilyen helyzetekben.. Valószínű azért, mert én sem vagyok ilyen..
2013. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szeretethiányt lehet titkolni, de nagyon hamar észre fogják venni. Sajnos minden egészséges kapcsolatot tönkretesz, mert megfojtja a másik felet. Javaslom inkább, hogy próbálj meg uralkodni rajta és hagyj levegőt és mozgásteret a másiknak.
2013. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!