Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyire fontos, hogy drága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos, hogy drága (gyémánt) gyűrű legyen az eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés

Ne 40-50 ezer Ft-ért vegyél cirkón gyűrűt, hanem értékes gyémánt legyen benne, ez mennyire fontos manapság?

Ti nők mit szólnátok, ha nem drága gyűrűvel kérnék meg a kezeteket?


2015. jún. 6. 13:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem (30 éves nő vagyok) egyáltalán nem fontos. Nem ez a fontos. Ha szeretem, egy befőttes gumival is megkérhet.
2015. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan nem az a hazassag fokmeroje, mondok ugy, hogy draga gyurum van. Ismerek olyan, akinek egy 500 Ft-os ezust gyuruvel kertek meg a kezet es nagyon orult neki.
2015. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Ami fontos volt (mivel a szememben ez a gyűrű egy jelkép), hogy valami olyasmi gyűrűm legyen, amit folyamatosan hordhatok, ne rozsdásodjon el a kezemen. Egyébként engem gyűrű nélkül kértek meg és utána együtt választottuk ki a jegygyűrűket, amit az esküvőig hordtunk a bak kezünkön, utána átkerült a jobbra. Köves gyűrű nem is volt.
2015. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%

En direkt kertem a baratom hogy ne arany meg gyemant gyurut vegyen, penz kidobas meg nem is illik hozzam. Azt kertem ha egyszer elvesz feherarany gyuru legyen valami kek kovel.

18/L (3eve vagyunk egyutt)

2015. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%
Ez a minimum. 14/N
2015. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Rohadtul nem fontos, a gyűrű csak egy jelkép. Elég nagy baj, hogy a nemlétező szerelmet meg szeretetet ilyen drága ékszerekkel próbálják pótolni. Nagyon-nagyon anyagias és felszínes, akinek ez fontos.
2015. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Fontos.Válás után eladtam a gyűrűmet,egész életemre meg van oldva a pénzügyi helyzetem.
2015. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Én nagyon boldog lennék, ha egy gyémántgyűrűvel kérne meg a párom, mert régóta vágyom már egy gyémánt ékszerre.

De ha megkér, nem azért fogok igent mondani neki, amilyen gyűrűt elővesz. Ha egyáltalán. Tőlem egy anyacsavart is adhat, az érzelmeimen az se változtat, ugyanúgy igent mondok neki. Legfeljebb nem fogom minden nap hordani :D

2015. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8%

divat még az eljegyzés? jó tudni :D egyébként baromság erre költeni,ha van pénz nem kell mindjárt elszórni minden szarra,akinek van,ugye az még jobban tud rá vigyázni :D és ez bizony hülyeség.Amire felesleges költeni.



ha nincs pénz értelemszerűen meg azért.

2015. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fontos. Bizsu gyűrű is megfelel, nem a gyűrű árán múlik a szándék értéke.


27N

2015. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!