Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek erről? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Ha egy férfi tudja, hogy egy nőnek fontos az eljegyzés, házasság és csak ezért veszi el, de különben a férfinek semmit sem számít és neki teljesen mindegy, hogy lesz-e esküvő vagy sem.

Figyelt kérdés
Ti így hozzá tudnátok menni valakihez?
2015. márc. 4. 15:22
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Szóval nem zavarna,hogy csak azért vesz el,mert Ti ezt szeretnétek,de Ő meg nm?
2015. márc. 4. 15:23
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem, szerintem ez egy olyan dolog, amihez két ember kell.
2015. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt intelligens férfi nem reklámozza... Nem gondolom, hogy a lánykérésen, vagy aztán bármikor a közös élet során megkérdezné a nő, hogy miért? ... Nyilván nem kell színészkedni, de el lehet mondani, hogy nekem nem olyan fontos, de szeretnélek boldoggá tenni.

Ha ez megtörténik, onnantól nem érdemes hisztizni, inkább örülni kell, hogy még ezt is megteszi értem a pasi!


Nem tudom, melyik szereplő vagy, ezért írtam le mindkét szemszögből.

2015. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
Ha a férfi nem akar házasságot, csak a nő kedvéért egyezik bele, abból nem lesz tartós, jó házasság.
2015. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Az én férjem hülyeségnek gondolta az eljegyzést, házasságot. Mikor 5 év járás és fél év együtt élés után felhoztam az eljegyzést, akkor ő elmondta, hogy ő nem gondolt rá, nem tartja fontosnak, anélkül is szeret jól megvagyunk.Náluk mindenki elvált. Én elmondtam, hogy nekem fontos és szólhatott volna előbb.Ha meg neki annyira nem fontos akkor nyugodtan eljegyezhet mert nekem fontos.És attól hogy náluk mindenki elvált az nekem nem számít. Mi jól meg vagyunk és ez a lényeg. Rágódott rajta 1-2 napig. Aztán azt mondta , hogy legyen eljegyzés. utána évben meg esküvő. Őt igazán nem érdekelte az esküvői előkészületek. Csak nagy vonalakban elmondta hogy gondolja, neki már sok volt hogy mi anyukámmal igazi nő módjára hónapokig minden nap ezt tárgyaltuk. A fő kérdésekben megegyeztünk a többit rám bízta. Igazából majdnem 10 éve vagyunk együtt, ebből lassan 3 éve házasok. És ha belegondolok akkor gyakorlatilag majdnem úgy mentem hozzá ami a kérdésedben szerepel. Meg volt az esküvő és végül is örül hogy a felesége vagyok, hogy viselem a nevét, és ugyanolyan jól megvagyunk mint előtte. Tehát nem számít , hogy ő neki mindegy volt e az esküvő. Ha most megkérdezném már nem ugyanazt válaszolná mint anno. Megváltozott a véleménye. Jól érzi magát a házasságban, mert mi előtte is jól megvoltunk.

Szóval kérdező, ha szeret téged papírral és anélkül is , ő az életed párja, jól megvagytok akkor ne gondolkodj ilyeneken. Csak akkor ha nem érzed a szeretetét, hogy téged igazán akarna.

2015. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki mindegy akkor hozzá mennék bár rosszul esne,hogy csak én akartam..
2015. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy nem akar esküvőt veled, vagy egyáltalán nem akar esküvőt, mert nem fontos. A kérdésben említett példában a férfi nem az elköteleződéstől fél, hanem csak nem érdekli az egész esküvősdi, de elveszi a párját pusztán azért, hogy ezzel örömet okozzon számára. Miért is ne tenné, hiszen számára nem jár lemondással, közösen tervezi az életet a nővel.

Ha a férfi számára nem közömbös a házasság, hanem éppen hogy mélyebb elköteleződést jelent számára, amit nem akar vállalni a mellette lévő személlyel, akkor kár az egész kapcsolatért. Még ha erőszakkal rá is lehet venni a dologra.

Hogy hozzá tudnék-e menni? Mivel számomra sem fontos a házasság, nem érezném szükségét. Ha a párom szeretne házasodni, akkor viszont örömmel benne vagyok a dologban.

2015. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna.
2015. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb férfi így van vele. Szeretik a párjukat, de a lakodalmas őrületet a hátuk közepére kívánják. Mégis a szeretett nő iránti tiszteletből csinálják végig az egészet. Tisztelet a kivételnek, nagyon kevés férfi van aki esküvői székszoknyákról és helyszínekről álmodozik.
2015. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Hozzá tudnék. Végül is azért kér meg, hogy engem boldoggá tegyen. Ez nem olyan rossz alap egy házasságnak.
2015. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!