Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrű, gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrű, gáz ha közösen vesszük?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk eljegyez a párom egy köves gyűrűvel(Mert meglepetésnek szánja az eljegyzést, akkor mikor nem is sejtem).

utána szeretnénk karikagyűrűt vásárolni együtt, gáz ha mindketten pótólunk bele? Vagy azt mindig a fiú (fiú családja) rendezi? (még nem vetődött fel a kérdés, csak még nem áll úgy anyagilag, hogy jobbzsebből lazán kifizesse (egyetemista))

Csupán érdeklődés szintjén kérdem...


2010. márc. 7. 20:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez a pár között való megeggyezés kérdése, hogy kiknél hogyan van. Már ha mindkét fél meg tudja oldani, hogy egy részét állja az összegnek. De úgy is lehet, hogy a köves gyűrű kimarad. Szóval megveszi az eljegyzési gyűrűt és úgy áll eléd, hogy leszel e a felesége. Majd az igen után felhúzzátok egymás ujjára.
2010. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

A köves gyűrű az csak valami szimbolikus lenne (gondolom ezüstből, mert úgy szeretné megkérni a kezemet, hogy meglepetés legyen, viszont a karikát nem szeretné egyedül választani:))

Ezeket csak én sakkoztam ki, nem beszétem Vele erről, de gondolom én is beszállnék a karikagyűrűbe, ha belemegy...

csak nem tudtam, hogy mi a szokás:)

2010. márc. 7. 20:17
 3/18 anonim válasza:
92%

Nálunk úgy volt, elmentünk Egyiptomba nyaralni és ott mondta, hogy kéne venni egy szép eljegyzési gyűrűt(karikagyűrű). És ott mind a ketten ott voltunk és együtt találtuk ki milyen legyen a gyűrű. És az eljegyzésünket is is megtartottuk.(ez csak úgy spontán jött mert egy jó kis csapat verődött össze a két hét alatt amíg ott voltunk).

Szerintem semmi nincs abban ha ketten veszitek meg.

2010. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
:) én is igy gondoltam. köszi
2010. márc. 7. 20:24
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem direkt jo, ha mindketten ott vagytok!

Vegulis ez A gyuru amit mindketten remelhetoleg egy eleten keresztul vselni fogtok!

Legyen olyan amilyet szeretnetek, amilyen mindkettotoknek tetszik.

Amugy pedig nem gaz, ha belepotolsz szerintem!

2010. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. márc. 7. 20:31
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi is közösen vettük meg:))))))))))))
2010. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

:D na jó, akkor nem ütközünk semmi nagy oltári bűnbe:D

köszi

:)

2010. márc. 7. 20:54
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi is közösen vettük meg (anyagi értelemben is) és ebben semmi szégyellnivaló nincs. Akkoriban nekem jobb állásom, több fizetésem volt, de még nem éltünk együtt, nem voltunk közös kasszán. Természetesnek éreztem, hogy kb. a felét beleadtam. Azzal poénkodtuk el, hogy így én is eljegyeztem őt :=). Ennek idén lesz éppen 10 éve.
2010. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi is közös pénzből, együtt vettük meg a karikagyűrűket. Köves, vagy kísérő gyűrű nem volt, de nekem nem is kellett. :)

Mindenki maga dönti el, hogy hogyan csinálja, nincsenek kőbe vésett szabályok.

2010. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!