Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 2 év együttélés után /saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év együttélés után /saját lakásban/ 2 és fél éves kapcsolatban,20-30 éves korban már reális lenne a lánykérés?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, már kellően kiismertük egymást, jól megvagyunk, sokat célozgat rá /már 2 éve/ de nem történik semmi. De így meg nem tudom miért játszik az érzelmeimmel... Már hitegetésnek érzem. Hogyan tudnék esetleg úgy rákérdezni, hogy ne tűnjek erőszakosnak? Tudom, hogy ő is szeretne házasodni, elvileg velem, ezért nem értem a teketóriázást.
2015. aug. 16. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Ez miért annyira fontos? Ma már az élettársi kapcsolatban élőknek is járnak ugyanazok a juttatások, mint a házasoknak. Persze ha vallásosak vagytok, akkor jogos a házasság-igény.
2015. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem fontos a házasság, és neki is, pedig nem vagyunk vallásosak. Szeretném így is kifejezni az összetartozásunkat, szerintem nincs ezzel semmi baj.
2015. aug. 16. 00:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
beszéljétek meg hogy kinek mik a hosszabb távú tervei, mint egy "Felnőtt párkapcsolatban"
2015. aug. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, mik a tervei. Amikor mondjuk 1 éve beszéltünk róla, azt mondta, hogy 2 év után eljegyzés, majd amikor 5 éve együtt leszünk, esküvő. Az egyik időpont már elmúlt, a másiknak meg elértünk elvileg a feléig, de még nem mutat rá hajlandóságot. De mégse szegezhetem neki a kérdést, hogy 2 évet mondtál, miért nem történt meg?
2015. aug. 16. 02:41
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Azt megkérdezheted tőle, hogy miért nem halad előre a kapcsolatotok. Engem személy szerint ez zavarna a legjobban - nem az, hogy most x év után miért nincs eljegyzés, inkább az, hogy miért "állt meg a fejlődés".
2015. aug. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, mik a tervei. Amikor mondjuk 1 éve beszéltünk róla"


Szóval egy éve nem tudod mik a tervei

2015. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, mivel az 5 éves esküvőt tudom. Addig meg gondolom lánykérés, de 1 év alatt mit kérdezgessem állandóan?
2015. aug. 16. 15:51
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, ezt így nem lehet megmondani.


A 20-30 éves kor elég tág fogalom. 20 évesen, egyetemistaként, saját egzisztencia nélkül, szülőknél élve 2,5 év után nem, csöppet sem reális elvárás az eljegyzés.


30 évesen, önálló megélhetéssel, megfelelő anyagi hátérrel, munkatapasztalattal, 1-2 éve együtt élve, harmonikus kapcsolatban nagyon is elvárható 2,5 év után, hiszen a legtöbb nő ilyenkor már szülni szeretne.


Na most melyik helyzetben vagytok a kettő közül, és ezek 1000 variációja között? Akkor esetleg meg tudjuk mondani, hogy tényleg csak hiteget-e, vagy te várod el a lehetetlent.

2015. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, az első 3 szó illetve 1 szám után kiderül, hogy 2 éve EGYÜTT ÉLÜNK, nem szülőkkel... Direkt nem írtam pontosabb számot, de önálló a megélhetésünk... Na mindegy, azért végig lehetett volna olvasni a kérdést.
2015. aug. 16. 20:20
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

Beszéld meg vele. Őszintén, szerintem elég nagy baj, hogy 2 éve csak dumál róla, hiteget, mert ez már az, hisz annak érzed, de észre se veszi magát, hogy ez neked rosszul esik. Elhúzza a mézes madzagot, aztán semmi. Nem valami kedves.


Lehet idő közben meggondolta magát, és úgy érzi elég ha csak összebútoroztok, és esze ágában sincs elvenni, lekötni magát. Csak épp erről nem tájékoztatott téged. Mondom, beszéld meg vele mi a probléma.


1. válaszoló: Azért az röhej, hogy 2015-ben már annak kell magyarázkodnia aki házasságban szeretne élni egymás családtagjaiként, nem barát/barátnőként, és nem törvénytelen gyerekeket szeretne szülni.

2015. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!