Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Meddig várjak az eljegyzésre/b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak az eljegyzésre/babára?

Figyelt kérdés
Én (28/L) és a párom (35) már lassan 5 éve ismerjük és szeretjük (?) egymást, négy éve együtt is élünk. Bennem már kb. másfél éve beindult az a bizonyos biológiai óra. Tudni kell, hogy nem lételemem a házasság, az erre szánt összeget inkább a babakelengyére költeném, mint egy lagzira. Viszont nagyon örülnék egy jelképes eljegyzésnek. De főleg a gyermekáldásnak. Párszor már beszélgettünk erről, ő egyáltalán nem házasságpárti (nem is baj), viszont a gyerekvállalásra az volt a válasza(i): Még nem érzem úgy, hogy készen állok erre/Még túl korai/Majd ha anyagilag stabilabb lábakon állunk/Majd ha jobbra fordul a kapcsolatunk/Illetve ezen mondatok kombinációi. Szeret-e egyáltalán? Lehet nem tőlem akar gyereket? Ezt is feltettem neki. A válasz hogy szeret, de még nem áll készen. Ugyanakkor eljegyezni sem hajlandó.( nem, nem gyémántra vágyom). Adjak neki ultimátumot? Vagy simán hagyjam el? De szeretem. És Vele akarok családot alapítani. Csak ő velem (még)nem... Meddig várjak?

2015. okt. 15. 19:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
na kérdező? mi lett veletek azóta? :)
2016. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szia, mi újság veletek? Sikerült előre lépni azóta? :)
2020. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!