Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az normális, ha egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha egy 17 éves lány vágyik az eljegyzésre?

Figyelt kérdés
Normális,hogy 17 éves vagyok, és 3 év 4 hónapja van barátom és felmerül bennem sokszor a gondolat,hogy de jó lenne, ha eljegyezne? Vagy ez nagyon korai? Párom 19 éves.
2015. máj. 3. 22:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak normális, de nagyon korai. Én egy 30 milliós lakásra vágyom. A fizetésem tekintetében ez is korai. :D 27N
2015. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hahahaha, ez jó volt! :D :D
2015. máj. 3. 22:42
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
Te csak nagyon félsz tőle, hogy vége lesz egyszer a kapcsolatodnak, ezért vágysz önkéntelenül rá, hogy mihamarabb minél biztosabb legyen a jogállásotok. Maga az eljegyzés/esküvő valóban nagyon korai, mert még csak most jön az igazán vízválasztó időszak. Normális, hogy olyan dolgokra vágysz, amit el szeretnél érni, és ameddig nem vagy benne biztos, hogy bekövetkezik, addig nem hagy nyugodni a sürgetés, de azt magad is tudhatod, előtte még ki kell állnia néhány tűzpróbát a kapcsolatnak. Együtt éltek már? Ha nem, akkor ez lesz az első lépés a közös élet felé.
2015. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem ,nem éltünk még együtt, csak x idő után elvileg az ember vágyik arra, hogy komolyabb szintre emelje a kapcsolatukat, és egy ideje én is így érzem, ami számomra is furcsa :O :)
2015. máj. 3. 22:58
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen normális, amit érzel, de várj még... Engem 26 évesen jegyeztek el 4 év után. Fél év múlva rájöttem, hogy én ezt nem is akarom. Pedig amikor csak 2 éve voltunk együtt, nagyon vágytam az esküvőre. Amikor megkért, már annyira nem, de azért örültem neki. Aztán, ahogy szervezgettük, eljutottam odáig, hogy nem akarok vele tovább együtt élni. A 20-as éveid elején rengeteget fogsz változni, ami most jó, lehet, hogy akkor már kevés lesz. Első voltam.
2015. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Normális, nekem volt 17 évesen egy barátnőm, vele gyerekre gondoltam, nem akkor, de hogy majd pár év múlva... Meg el tudtam volna vele képzelni. De nem ajánlom, így 10 évvel később már kicsit más típusú lányok tetszenek, és több féle embert is megismertem. Eljegyezhet a barátod, élhettek is akár sokáig együtt, de elég valószínű, hogy valamelyikőtök, vagy mindkettőtök elkezd fejlődni, felfedezni saját magát. Az ember kb. 25-26 körül érzi azt, hogy onnan már nem fejlődik tovább nagyon, megérkezett saját magához. Szóval adj magadnak időt, amíg kialakulsz, azután válassz az életedbe örök társat..:)

5 éve volt nekem egy csaj, ma még bejön, mint nő, nagyon is, de sokkal nyugodtabbat választanék örök párnak.

2015. máj. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%

NEM normális!


Inkább tanulj, hogy ne mástól legyél kiszolgáltatott.


Ja, és majd felnősz, és nevetsz ezen a kérdéseden :)

2015. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Normális, de ahogy már előttem is írták, ezt nem szabad elsietni. Az eljegyzés tulajdonképpen a házassági szándék megerősítése. Általában az eljegyzést esküvő követi belátható időn belül. Na persze ismerek olyat is, akik már vagy 6 éve jegyben járnak, bár nem teljesen értem, hogy ennek mi értelme. Nem is az én dolgom, bocsi a kis kiérőért. Szóval fiatalok vagytok még, szeressétek egymást, éljetek, bulizzatok, tanuljatok, szerezzetek sok-sok tapasztalatot és majd a húszas éveitek közepe felé ráértek az eljegyzéssel.

Egyébként hadd kérdezzem meg, hogy milyen eljegyzésre gondoltál? Család előtt gyűrűs, letérdelős, vagy csak egy kis szolid magatok közti diszkrét eljegyzésre? Mert szerintem annak semmi akadálya, ha pl. ti ketten megtartjátok a saját "kis eljegyzéseteket" ahol egymásnak megfogadjátok, amit meg szeretnétek. Aztán ha később mégis máshogy alakul, nem kell a rokonok előtt magyarázkodni.

2015. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Persze, normalis :) en 15 evesen jottem ossze a parommal es mar egy het utan eljegyzesre vagytam, mert elso perctol fogva tudtuk, hogy mi vagyunk egymasnak az igazi. Persze, nem volt eljegyzes, mert tizenevesen borzaszto korai. 24 evesen volt eljegyzes. A "korai" nem feltetlenul ugy ertendo, hogy varjatok meg vele, mert lehet, hogy szetmentek kesobb, hanem ugy ertelmezd, hogy folosleges majd' 10 evvel az eskuvo elott eljegyezni egymast. Ez az egesz ugy szep es ugy optimalis, hogy amikor suli elvegezte utan mar latjatok elore, hogy kb mikorra tudjatok osszesporolni az eskuvo arat es elotte 1-2 evvel megtartjatok az eljegyzest.

Egyebkent ezt a vagyadat ne nagyon mondogasd a parodnak, mert a fiuk hajlamosak ilyen fiatalon berezelni ettol. Ugy erezheti, hogy kalitkaban van. A fiuk ilyen gondolatokra csak kesobb ernek meg.

Legyetek nagyon boldogok es becsuld meg, hogy te is ilyen fiatalon talaltad meg az igazit! :)

2015. máj. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Sehány éves korban nem normális, hogy valaki eljegyzésre vágyik.
2015. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!