Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek, hogy ne gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne gondoljak állandón eljegyzésre, házasságra, babára?

Figyelt kérdés
Én már nagyon szeretném ezeket a dolgokat, de megbeszéltük a párommal, hogy még várunk 1-2 évet és én is így látom helyesnek. Lezártnak tekintettem a témát mert szépen megbeszéltük de pár napja újra elkezdett motoszkálni bennem. Tudom, hogy most türelmesnek kell lennem de mit tehetnék, hogy ne gondoljak folyamatosan ezekre a dolgokra?
2015. szept. 3. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

A nők legidegesítőbb és legszörnyűbb tulajdonsága, hogy valami meg van beszélve, de nem lehet túllépni, kattogni kell, mantrázni kell, az idegösszeomlás szélére kergetve ezzel a másikat:D

Kössél, hímezzél, fussál, kutyázzál, főzzél, biciklizzél, stb...

2015. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

"legidegesítőbb és legszörnyűbb tulajdonsága, hogy valami meg van beszélve, de nem lehet túllépni"


Kedves válaszoló,

ebben egyrészt egy kicsit igazad van. Másrészt a baba pl. olyan dolog, hogy hiába tudjuk az eszünkkel, hogy majd 1-2 év múlva lesz rá alkalmas a helyzet, a babavágy nem a fejünkben dől el. Hormonok, az emberi biológia ilyen, a nőkbe beletáplálták ezt a késztetést. (Ahogy a férfi pl. egy vonzó nő láttán elég könnyen izgalomba jön. Neki meg ugye ez a "dolga". Vagy a reggeli merevedés, na azt se tudod kikapcsolni csak úgy.)


Kérdező,

szerintem tekintsd továbbra is lezártnak a témát, ne rágd a fülét a jóembernek vele. De azt senki nem tilthatja meg, hogy magadban ábrándozz az egészről... ;)

2015. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ott van az eljegyzés, házasság is a kérdésben és az is, hogy meg van beszélve...tudom, milyen ez, mert az én barátnőm is ezt csinálja, de megbeszélhetném a kutyámmal is, mert kb. pont annyit érnek ezek a beszélgetések, csak én már eljutottam arra a pontra, hogy nem beszélgetek, csak helyeslek, azt majd lesz valahogy, nagyon bele lehet unni.
2015. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi alapon működünk. Én már elég fiatalon éreztem ezt. Mostani párommal szeretnénk, de még korai lenne. Nem hozom fel témának, majd 1-2 év múlva. De ha akkor sem akar majd, akkor akármennyire is szeretem őt, sajnos el kell hagynom, mert nem lesz teljes az életemet. Nézd, sok férfi addig boldog, amíg nincs baba. De ha időhúzásba megy át, ott te jársz rosszul.
2015. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Töltsd ki az idődet valami mással. Iratkozz be egy 2 éves tanfolyamra, mellett nem lesz időd ezeken gondolkodni. Tanulj meg kötni, horgolni, és 2 év alatt készítsd el a majdani babád összes ruháját. Tegyél bármit, de ne akard kierőszakolni azt, hogy miattad boruljon minden, oka volt annak, hogy úgy döntöttetek, vártok még.
2015. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy, mióta vagytok együtt, mennyire rendezett az életetek?
2015. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a helyzetben vagyok, attól eltekintve, hogyha a barátommal maradok, az eljegyzésre is többet kell várnom, mint 1-2 év. Mikor fellángol bennem a dolog, sírok 1-2-3 napig zuhanyzás közben, meg mikor nincs itthon, megbeszélem magammal, hogy így is rengeteget tesz a barátom értem, fiatalok vagyunk, teljesen jogos , hogy megfelelő alapot kell teremtenünk ahhoz, hogy tovább léphessünk. Emellett ilyenkor intenzívebben sportolok, diétázgatok (ezzel terelem el legjobban a figyelmem). Ez az érzés néha 1-2 nap alatt elmúlik, máskor heteket-hónapokat vergődöm, de nem terhelem vele a barátom.

Neked is ezt ajánlom, mozogj sokat, élvezd a szépséged és fiatalságod amíg megteheted.

2015. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi vàltozik 1-2 év alatt? Mert nem mindegy minyenek a körülmények. Ha valamelyikőtöknek még nincs munkàja azt megértem. De ha amúgy nincs különösebb ok, csak az, hogy nem akar elköteleződni, akkor aztán várhatsz. Az 1-2 évből lesz még 3-4-5 , aztàn ő lelép egy fiatal csajjal, te meg ott maradsz 30+ évesen egyedül, amikor màr párt talál.i is nehezebb. Ha anyaki oka nincs a hezitàlàsànak, akkor szerintem érzelmileg nincs annyira a kapcsolatban mind te, hisz ugyanannyi ideje van veled, mint te vele, mégsem közösek a vàgyaitok.
2015. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pont így voltam, mint a kérdező és a 7. válaszoló. Szerintem egy kapcsolatot tönkre is tud tenni, ha az egyik fél folyamatosan csak rágódik valamin, és nem beszél róla a párjával, ezért hosszas tépelődés és az összes barát kifaggatása után egészen egyszerűen megmondtam a páromnak, hogy igenis szeretném, ha eggyel komolyabbra fordítanánk a kapcsolatunkat, és eljegyeznénk egymást. Nem erőszakosan, nem ultimátumot adva, csak elmondtam neki, hogy mit szeretnék, mire vágyom. Másnap el is mentünk megvenni a gyűrűket :) Igaz, én biztosan tudtam, hogy a mi kapcsolatunkba is belefér, ha a tiétekbe is, akkor -szerintem- ez egyáltalán nem kínos, és nem is kell az eljegyzés után 'rögtön' összeházasodni, és legalább egy darabig leköt, én még napokig az ujjamat nézegettem meg a gyűrűmet piszkálgattam utána, belevetettem magam az internetbe, hogy akkor hogy is működik egy esküvő megszervezése, stb... Több, mint két hónapja történt, és unalmamban még mindig menyasszonyi ruhákat, frizurákat, dekorációt nézegetek. Ha biztosak vagytok benne, hogy ezzel nem árthattok a kapcsolatotoknak, szerintem hajrá :)


23/N

2015. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a "kapsz egy gyűrűt, csak fogd be a szád" tipikus esete, ez is ugyanolyan önámítás, csak szebb tálalásban.
2015. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!