Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szép lenne eljegyzési gyűrűnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lenne eljegyzési gyűrűnek?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom, hogy úgy általában milyen gyűrűket szánnak eljegyzésre, de nekem ez tetszik. Ti hogy adtátok a barátotok tudtára, hogy milyen gyűrűt szeretnétek?


2015. okt. 21. 05:59
1 2
 1/19 _Harry Potter_ ***** válasza:
22%
Ezüst? Miért nem arany? Egyébként én nem vennék ilyet.
2015. okt. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

Már miért kötelező az arany?

(jómagam kifejezetten utálom)

Kérdező! Ha ő lesz a férjed, nem kell köntörfalazni.

Mondd meg, hogy nézelődtél, ezt találtad, tetszik, ilyet szeretnél kísérőgyűrűnek.

Ennyi. Nem kell a játszma.

2015. okt. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 _Harry Potter_ ***** válasza:

Nem kötelező az arany. Ha ezüstöt akar, akkor nyugodtan vegyenek ezüstöt.


De az arany egyrészt hagyományos (mint a csoki torta), másrészt jóval értékesebb, mint az ezüst. Ha én eljegyzési gyűrűt veszek, akkor értékeset szeretnék venni, hogy kifejezzem, a lány is értékes számomra.

2015. okt. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Az enyém ilyen csak kicsit vastagabb (nem a linkről rendelte,hanem egy ékszerészetben vásárolta).


[link]


Nem hordok más gyűrűt csak nagyon ritkán, amikor nézegettük egyszer én megmondtam neki, hogy nem szeretem a nagy kövest, az olyanokat amik beleakadnak mindenbe, vagy ami igen kicicomázott, inkább az egyszerűt. Egyedül választotta ki, örökké hordom, mert nagyon tetszik.

Amit linkeltél nekem annyira nem jön be, de ha neked tetszik akkor mondd meg a barátodnak, hogy az ilyen típusúak közt nézelődjön.

2015. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon nem tetszik, de neked kell, hogy tetsszen.

Nyugodtan megmondhatod a barátodnak, hogy ilyesmi gyűrűt szeretnél.

2015. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Azért nem lesz arany, mert egyrészt drága, és minek vagyonokat költeni egy gyűrűre amikor nem az a legfontosabb a világon, másrészt nekem a párom a fontos és nem a cicoma az esküvőn. Úgy gondolom nem feltétlenül a pénzbeli érték a fontos, nekem nem erről szól az esküvő.

Köszi a válaszokat, nem tudtam, hogy ilyen gyűrű is lehet eljegyzési, de ha lehet akkor ilyen lesz.

2015. okt. 21. 10:27
 7/19 anonim ***** válasza:
Én nem adtam a tudtára. 2 gyűrűm van, abból kb. látszik, hogy mi tetszik.
2015. okt. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy tanácsot ha nem akarsz nagy pénzeket költeni de azért strapabírót szeretnél, akkor nem ezüstöt veszel (nem is aranyat :) ), hanem vagy orvosi acél, vagy rodiumozottat, vagy még van egy pár lehetőség. Ékszerészen kívül legtöbbször nem mondják meg róla miből készült így simán fehéraranynak vagy ezüstnek tippelik az ilyen ékszereket, de nem feketednek, jobban bírják a karcolódást (kevésbé látszik) és konkrétan nehezebb eltörni, stb, ha véletlen beleszorul az ujjad, nem úgy, mint az ezüstöt, ami simán meghajol. És ilyen acélgyűrűket már szépeket 5-6 ezerért maximum kapsz.
2015. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem ez kicsit kislányos, de annak kell, hogy tetsszen, aki hordani fogja. Nekem eleve a sík mintás gyűrűk jobban tetszenek.

Egyébként láttam ehhez hasonlót eBay-en, ennek az árnak kb. a harmadáért. Esetleg ott is szétnézhetsz. Én vettem már onnan gyűrűt magamnak.

2015. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Tényleg nem bántásból, de olyan mintha a búcsúban lőtték volna, egyáltalán nem különleges, nem eljegyzésre való.
2015. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!