Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy lehet "nem"et mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet "nem"et mondani anelkul, hogy megbantsd?

Figyelt kérdés
a parom nagyon szerelmes es eskuvot szeretne, de en meg nem vagyok biztos hogy o lesz az igazi. Egyszer probaltam vele megbeszelni, de nagyon megbantodott, tehat ez nem megoldas.
2010. márc. 21. 12:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az nem megoldás, hogy beszélsz vele, akkor mégis hogy szeretéd megmondani neki??? Ne értelek, de tényleg. Szedd össze magad, és mondd meg neki kerek perec, hogy szereted, de neked ez nagy lépés, és várjon türelemmel. Ha megunja, el fog hagyni. Én sem várnék örökre a másikra, ha szeret és biztos magában, akkor igent mondana.
2010. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
mennyi ideje vagytok együtt? Mert ha több, mint egy éve akkor már nem fogsz beleszeretni, és akkor viszont egyoldalú a szerelme. Ezen esetben meg kár áltatni, el kell mondani neki és elengedni.
2010. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj megbeszélni vele. És azután szakítani, mert semmi értelme így együtt lenni valakivel, csak hogy legyen valakid.
2010. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nehéz kérdés de nem tudsz mást tenni mint kerek-perec megmondani neki hogy Te még nem szeretnéd.Akárhogy csüröd-csavarod Fájni fog neki mert Ö már beleélte magát,eltervezte a dolgot,ezt nem tudod elkerülni.Mond neki hogy nem vagy felkészülve erre,még nem tervezel ilyesmit,mindig is ugy tervezted hogy majd XY éves korodban,esetleg(ha illik a helyzetedbe) mond hogy még nem akarsz gyereket stb..Valamint ha beszél a jövöröl ne menj bele a játékba,hagyd hagy mondja el,mosolyogj,de ne füzz hozzá semmit semmilyen helyzetbe sem.
2010. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nem erőltetted volna annyira ezt az esküvőt, akkor biztos el is vettelek volna Xd Na, milyen?:DDD
2010. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat. Az utolsonak pedig, no vagyok...:)

Nehez a helyzet, mert kulfoldon elek, es nemsokara tervezem, hogy megyek haza, o pedig tervezi, hogy jon utanam...tehat mindenkepp azelott kellene, mert nem akarom meg jobban megbonyolitani az eletet. A kapcsolat elejen, meg en is ugy gondoltam o lesz az, azert adtam neki pozitiv jelzeseket...nehez...

2010. márc. 21. 13:29
 7/15 anonim ***** válasza:

Ugyanez:D

Ő akkor külföldi?

2010. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igen o kulfoldi. Lehet rosszul dontok...nemtudom mi a jobb, logikusan belemenni egy hazassagba, csakmert biztonsagban vagyok vele, es szeretni is szeretem nyilvan csak...hogy is mondjam, hianyzik az a valami. Vagy varni a "nagy szerelmet" ha egyaltalan letezik ilyen...
2010. márc. 21. 13:51
 9/15 anonim ***** válasza:
európai? mert ugye az nem mindegy, nagyon mások lehetnek.
2010. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem europai, de agyilag igen. Marmint a mentalitasa, felfogasa abszolut nyugatias.
2010. márc. 21. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!