Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mire gondolnátok, vajon mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok, vajon mire gyűjt?

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyok együtt a párommal. Mostanában amikor sétálgatunk, mindig megállunk egy-egy ékszeres üzlet előtt, megkérdezi, melyik gyűrű tetszik...persze csak elvicceljük a végét...néha felhozza, hogy szeretné ha a felesége lennék, mit szólnék hozza? Tudom, hogy mostanában gyűjt is valamire:D

Egyébként nagyon fiatalok vagyunk, esküvőről csak pár év múlva eshet szó (kb 2-3 év, egyetem után).

Annyira beletudom éni magam, mert valóban vágyom rá...de úgy érzem sosem kéri már meg a kezemet:D

Lehet, hogy egészen másra gyűjt...:D

Persze nem erőltetem, csak annyira boldog lennék

19-L


2010. márc. 22. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem gyürüre!grat
2010. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyűrűre :) Irigy is vagyok rád ;) az én párom 3 év után még nem érzi úgy hogy ideje lenne ,bár én már lépnék :) (21 leszek nemsokára)
2010. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem tuti gyűrű :) ha méár tudni akarja melyik tetszik, hogy fogadnád...legjobbat akarja, biztosan azért gyűjt :) édes hogy ezt csinálja :)
2010. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:D köszi:)

Remélem, hogy nem egy új mp4 re gyűjt:)) elég vicces lenne...

2010. márc. 22. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Nekem egyszer azt mondta a párom hogy kapok valamit ami kerek,ezüst színű(tudja hogy nem szeretem az aranyat)van lyuk a közepén és több fajta van.Erre kiderült hogy cd :D ugyhogy ne vesd el az mp4-et sem :D bár nem hiszem hogy ha a gyűrűkről kérdezett
2010. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

legutóbb egy gyűrűs dobozban egy pár fülbevalót kaptam:D

jött a forró láz aztán a hideg zuhany:P :D

Természetesen nem esett rosszul, de elég furán jött ki, ő észre sem vette és nem is direkt csinálta:D érdekes volt:D

2010. márc. 22. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
19 évesen ez még korai. Simán gyűjthet másra is.
2010. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Korai nem korai, nem ez volt a kérdés:D

Az meg, hogy korai-e hadd döntsük mi el...

Szeretem az ilyen kioktató jellemű embereket. akik azt mondják mondjuk 3o éveseknek, hogy egy év után simán eljegyzés, de két húszas évei elejét taposó ember komoly döntésétől mindenkit kiver a víz, ne legyünk már ennyire "homokbadugosgatósfejűek"...

Amúgy ha nem erre gyűjt, akkor nem erre gyűjt:) Attól ugyanúgy szeretem:)

2010. márc. 25. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!