Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen eljegyzési gyűrűt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eljegyzési gyűrűt ajánlotok max 25 ezer forintér?

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok, ezért nincs sok pénzem eljegyezni a barátnőm.
2015. dec. 12. 01:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Olyat ami 3 ezer forintba kerül
2015. dec. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt nézelõdj [link]


18L

Amúgy soha nem a gyûrû értéke számít hanem amit képvisel. Azt jelenti,hogy azzal a bizonyos lánnyal akarsz megöregedni ami nagyon szép! Drukkolok!

2015. dec. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért nem vársz még és gyűjtesz?

Ez egy életre szól.

2015. dec. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%
Buta vagy ha nőre költesz.
2015. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pörölycápa ***** válasza:

Nekem egy 200 Ft-os kínai üzletben vásárolt gyűrű is megtenné, nem várok el semmiféle gyémántgyűrűt. Eljegyzéshez meg kifejezetten pénzkidobásnak találom a drága gyűrűket, hiszen az úgyis csak átmeneti, az esküvőig hordom csak. És nem szeretnék évekig menyasszony lenni, szóval csak akkor kerülne nálam szóba az lejegyzés, ha utána kezdhetjük is szervezni az esküvőt.

De a lényeg, hogy nekem nem a gyűrű milyensége számít, hanem maga a gesztus.

Bár ezzel nincs mindenki így, mert láttam itt Gyik-en azon sikánkozó nőket, hogy nem tetszik nekik a gyűrű, és hogy milyen rossz, hogy a páruk ennyire nem ismeri az ízlésüket... komolyan, nagyobb bajuk sose legyen :D

2016. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!